Václav Kopta soupeří s lovcem! Obhájí vítězství i v Na lovu?

Václav Kopta se v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas prozpíval až na samotný stupeň vítězů. O tom, že má zlato v hrdle, už nikdo nepochybuje. Líbezný hlas mu ale ve vědomostní soutěži Na lovu nebude k ničemu, pokud nepředvede také bohaté znalosti. Obhájí titul zkušeného kmeta i na vědomostním poli? Vše se dozvíme už v sobotu 7. května, kdy na Novu dorazí další díl hvězdného speciálu Na lovu!

Nakopne Kopta své znalosti?

Václava Koptu si budeme už navždy pamatovat jako idealistického studenta z filmu Sněženky a Machři. Za postavou komika se však skrývá skutečně renesanční člověk. To nám ostatně předvedl už v oblasti hudby, když v show Tvoje tvář má známý hlas zazářil například jako Elton John. V soutěži obsadil úžasné první místo.

​Kromě stálého angažmá v divadle Semafor je zároveň spoluautorem několika muzikálů, jako jsou Čachtická paní, Edith, vrabčák z předměstí nebo Lucrezia Borgia. Napsal také povídkovou knihu Prodloužená jízda, kterou ilustroval jeho bratr Jan. A když se náhodou objeví pandemie? Ani to nemůže Koptu vykolejit! V době covidové vás dost možná svezl jako řidič autobusu v pražských Dejvicích.

FOTO:  TV Nova

Parťáci na lov charitativních výher

Jak jde vidět, o šířku znalostí a schopností nemá Václav Kopta nouzi. Na lovu ale nebude působit sám. V týmu jej podpoří komik Tomáš Matonoha, který lovce odzbrojí minimálně smíchem, Berenika Kohoutová, jež pro získané body udělá i stojky, a krasobruslař Tomáš Verner, který nám prozradí rozdíl mezi bruslařskou a hokejistickou šatnou.

FOTO:  TV Nova

​Ať už naši hvězdní hosté probruslí otázkami bez sebemenších obtíží, nebo se budou stavět na hlavu, je jasné, že o zábavu bude postaráno! Užijte si další speciál Na lovu v sobotu 7. května na Nově nebo s denním předstihem na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady