Martin Zounar otevřeně: S čím už nic v pětapadesáti neudělá?

Jeden soutěživec, další chytrá jako rádio. Vypadá to, že v dalším hvězdném speciálu Na lovu bude o zábavu postaráno. A jestli z toho nekápne pořádná výhra, tak aspoň setkání Boba a Heluš z Ordinace! Před lovce totiž nastoupí Martin Zounar a Martina Randová. A také Martin Kraus s Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Martin Zounar přiznává, že je hodně soutěživý. Několik vědomostních soutěží už má za sebou, ale měl prý velké štěstí na otázky. Aby nešel do neznáma, nanečisto otestoval i soutěž Na lovu. „Každopádně jsem si to zkoušel a vypadá to, že budu úplně pitomej,“ směje se s nadhledem Zounar.

Bude to pecka

Svému týmu ale věří. Na otázku, jak to půjde jeho bývalé seriálové partnerce Martine Randové, odpověděl jasně: „Ona je chytrá. Ta je chytrá jako rádio. To bude pecka. A hlavně Martin Kraus. To je další pecka, to je strašný,“ okomentoval pyšně svůj hvězdně sestavený tým Zounar.

​Hrady a zámky

Někteří účastníci se snaží před soutěží dohnat co nejvíce znalostí. To ale není případ Martina, který encyklopedie před samotným natáčením rozhodně nepročítal. „Buďto jsem blbej, nebo nejsem blbej. S tím nic neudělám v pětapadesáti letech,“ komentuje svou přípravu s tím, že jestli by mu mohlo něco jít, jsou to hrady a zámky. 

Související videa

Martin Zounar
Martin Zounar

​Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 10. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady