Martin Kraus o svém vztahu: Love story to nebyla!

Český Belmondo jde na věc! Spolu se svou partou kamarádů se herec Martin Kraus utká s některým z lovců a zabojuje o výhru pro charitu. Kvízy prý sice nemusí, ale těší se hlavně na legraci. Před lovce se totiž postaví se svými divadelními kolegy Martinem Zounarem, Martinou Randovou a tenistkou Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Jestli si v některých tématech herec Martin Kraus věří, tak jsou to koně a ženy. V soutěžním týmu má ale jiného favorita, který bude podle něj nejvíc bodovat. „Troufám si říct, že Martin Zounar. On je našlápnutej. Hodně čte, má přehled a už taky něco pamatuje,“ rýpl si v dobrém do svého kolegy Kraus.

Přítelkyně ho nešetří

Jaký lovec se proti němu postaví, to zatím netuší, ale že by je strčil do kapsy, na to si moc nefandí. „Já jsem si vzal toto sako, protože má žena mi řekla ‚Jsi blbej, tak ať aspoň pěkně vypadáš‘,“ směje se Kraus. Se svou dlouholetou partnerkou se oženil před rokem v dubnu, ale znají se spolu už od deseti let. „Moje žena k nám chodila na koně jako malinká a naši rodiče se znají, takže si z toho děláme legraci, že jsme si na sebe takzvaně zbyli,“ vysvětluje Kraus.

​Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 10. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady