Popularita lovců stoupá: Nezadaný Lišák nemá nouzi o pozvání na rande

Je to tu! Další sezóna Na lovu se blíží a s ní i naši lovci, kteří si získávají stále větší oblibu a obdiv. Jestli se někdo opravdu hodně těší, tak je to pan Lišák, který nám prozradil, že díky soutěži proběhlo i pozvání na rande! Co by si přál a jaké novinky (nejen) ze svého života prozradil?

Popularita lovců stále roste. Ještě aby ne, když je diváci vídají denodenně na televizních obrazovkách. Není proto divu, že je lidé na ulici nebo v MHD poznávají. A jak pan Lišák prozrazuje, často si šuškají, jestli to je skutečně on. „Tak jim řeknu, že jsem to já, a poté se samozřejmě rád vyfotím například. Takže tato část slávy mě neminula,“ přiznává ryšavý lovec. Dokonce proběhlo i několik pozvání na rande a pan Lišák (Václav Slabyhoudek) tomu nechal dveře otevřené. Třeba díky soutěži Na lovu najde tu pravou!

Lišák je ostřílený lovec, ale netají se tím, že se stále snaží dovzdělávat. Spolu s ostatními lovci mají dvakrát týdně společné tréninky, kde si vymýšlí otázky, které by mohly teoreticky padnout v soutěži. Společně chodí také na hospodské kvízy a oslavy. „Určitě je považuju za jedny z mých nejlepších přátel,“ přiznává pan Lišák s tím, že dokonce naplánovali společnou dovolenou.

​Na novou sezónu soutěže Na lovu se moc těší, obzvláště by si užíval, pokud by byl obsazen i do dílu s celebritami. „Myslím si, že je to celkově uvolněnější. Ty díly jsou spontánnější, protože tam samozřejmě nejde primárně o tu výhru, o kterou bojují běžní hráči, ale jde tam o charitu. Takže to je určitě taková přidaná hodnota k tomu,“ objasňuje Václav Slabyhoudek.

Premiérové díly Na lovu sledujte každý všední v podvečer na Nově a s předstihem na Voyo.

Na lovu: Hvězdný speciál startuje 3. září na Nově a už 27. srpna na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady