Rašilov a spol. bojují v Na lovu: Podaří se jim ukořistit tučnou výhru?

Hvězdný speciál Na lovu opět přivítá sestavu plnou skvělých osobností. Kromě známých tváří tentokrát dají na odiv také své znalosti! Kdo s nimi uspěje a uloví tučnou výhru pro vybranou charitu? A kdo naopak pohoří jako cár neužitečného taháku? Podívejte se s námi na profil hvězd i potenciál jejich mysliven.

Saša Rašilov

Saša Rašilov nás už nejednou okouzlil svým podmanivým hlasem v dabingu i v nejnovější sérii show Tvoje tvář má známý hlas. Jako jediný člověk v Česku má dokonce právo na dabování myšáka Mickeyho Mouse! K všeobecnému rozhledu v oblasti pop kultury mu jistě pomůže i fakt, že je hned čtyřnásobným otcem i mladým dědečkem. Se všemi ženami klanu Rašilovových proto musí držet mladický krok a nezastavit se před nejednou reálií. Podmaní si charismatickým projevem i naše lovce, nebo jej sestřelí první záludnou otázkou?

FOTO:  TV Nova

Miluška Bittnerová

Nástrahám našeho lovce neuteče ani něžné pohlaví. Herečka a moderátorka Miluška Bittnerová se umí otáčet nejen u filmu, ale také na společenských akcích a v rádiu, kde již odmoderovala hned několik pořadů a akcí. Jak sama prozradila, doufá, že ji po skončení soutěže nevykopne její manžel z domu. Od balení kufrů ji snad uchrání pravidelná četba literatury faktu, která patří k jejím velkým koníčkům.

FOTO:  TV Nova

Vincent Navrátil

Početná rodina, jejíž hlavou je Veronika Žilková, snad pomohla mladému tvůrci k ostrým loktům, kterými odrazí i útoky lovce Vševěda. Aktuálně můžeme Vincenta vidět v jeho nejnovějším počinu První dobrá i o něco starších Mužketýrech, které nyní najdete na Voyo. Jak sám Vincent přiznává, deskové znalostní hry jsou u nich doma oblíbenou záležitostí. A tak bychom se neměli divit, pokud zvládne bez šrámu prorazit až do bezpečí modrých políček.

FOTO:  TV Nova

Václav Svoboda

Václav Svoboda prošel ve svém ztvárnění Lumíra z Ulice velkou změnou. Ze seriálového záporáka je rázem velký klaďas. Oblíbeného herce tak nyní na ulici zastavují babičky, které si jeho nápravu nedokážou vynachválit. Můžeme jen doufat, že si od nich Václav Svoboda vzal nějaké tipy z luštění křížovek. Jako na posledním ze soutěžících si jistě náš lovec rád smlsne a nedaruje mu jediný ústup do bezpečí.

FOTO:  TV Nova

​Jak velkou částku se našim hvězdným hostům podaří vybrat? Na kterou charitu vlastně poputuje? A jakými bonmoty okoření celou show Ondřej Sokol? Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 23. dubna od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady