• Pořady
  • Miss Czech Republic
  • Známe nejkrásnější dívku Česka pro rok 2023. Miss Czech Republic vyhrála Justýna Zedníková

Známe nejkrásnější dívku Česka pro rok 2023. Miss Czech Republic vyhrála Justýna Zedníková

Finálový galavečer Miss Czech Republic 2023 se odehrál 13. května 2023 ve Foru Karlín a byl vysílán v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN od 20:20. Večerem diváky provedli moderátor Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže TOP MODEL OF THE WORLD 2022.

Do TOP 5 postoupily Marie Jedličková, Anna Benešová, Dominika Němečková, Justýna Zedníková a Veronika Dočkalová. Mezi finalistkami se soutěžilo také o 2 doprovodné tituly Miss Popularity, kterou se stala Justýna Zedníková. Tenhle titul mohli fanoušci ovlivnit a hlasovat pro svoji favoritku na stránkách missczechrep.cz. Druhý doprovodný titul Miss Photogenic získala Marie Jedličková.  

Celým večerem diváky provedl moderátor Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže TOP MODEL OF THE WORLD 2022. V průběhu večera vystoupila zpěvačka Monika Bagárová a také Adam Pavlovčin alias Adonxs, vítěz Superstar 2022. O módní přehlídku se postarali čeští návrháři Derza a Sam Dolce, kteří vytvořili k této příležitosti speciální kolekci Dolce Derza doplněnou koženými prvky.  

Novou Miss Czech Republic 2023 je Justýna Zedníková, která bude reprezentovat na nejstarší grandslamové soutěži krásy Miss World. Justýnu korunovala Taťána Kuchařová, vítězka Miss World 2006, a naše loňská královna Krystyna Pyszková, Miss Czech Republic 2022.  

Justýna Zedníková
Justýna Zedníková  |  FOTO:  Miss Czech Republic

Miss Supranational Czech Republic 2023 se stala Marie Jedličková, která bude reprezentovat Českou republiku již v červnu v Polsku. Novou Miss International Czech Republic 2023 je Dominika Němečková, kterou korunovala světová vítězka Miss International 2022 Jasmin Selberg a naše loňská vítězka Miss International Czech Republic 2022 Adéla Maděryčová. Miss Intercontinental Czech Republic 2023 se stala Anna Benešová, kterou korunovala Karolína Syroťuková.  

Součástí poroty nejprestižnější soutěže krásy v České republice byla také vítězka světové grandslamové soutěže Miss Grand International 2022 Isabella Menin z Brazílie. Tato  inspirující mladá žena korunovala novou Miss Grand Czech Republic 2023, kterou se stala Sophia Maria Osako již na separátním finále Miss Grand Czech Republic 2023, které bylo vysíláno živě na GRAND TV.  

Galerie

V porotě Miss Czech Republic 2023 nechyběla ani vítězka světové grandslamové soutěže Miss International 2022 Jasmin Selberg z Německa, která korunovala novou Miss International Czech Republic 2023. Kromě  těchto krásek v porotě zasedla také úřadující královna MISS CZECH REPUBLIC 2022 Krystyna Pyszková, ředitelka a zakladatelka MISS CZECH REPUBLIC Mgr. Taťána Makarenko, kreativní  ředitel MISS CZECH REPUBLIC Sam Dolce, Taťána Kuchařová vítězka nejstarší světové soutěže krásy Miss World 2006, MUDr. Peter Polák jako zástupce Premier Clinic a ředitel a Majitel společnosti Simply You Vision a.s., reprezentující značku Planthé Mgr. Antonín Gazdík. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady