POUZE DNES: Významný okamžik pro moderátorku Terezu Pergnerovou! Co ji dnes čeká?

POUZE DNES: Významný okamžik pro moderátorku Terezu Pergnerovou! Co ji dnes čeká?
Zdroj: TV Nova

Její životní příběh zná asi každý: raketový vzestup teenagerské moderátorky novácké hitparády Eso Terezy Pergnerové, které svět ležel u nohou, a stejně raketový pád. Zvedla se z něho před 14 lety. Co ji čeká dnes?

Když se v roce 1994 poprvé na obrazovce objevila potrhlá a překotně gestikulující blondýnka Tereza Pergnerová, rodiče tehdejších teenagerů byli v šoku. Každý díl hitparády Eso uvedla svým osobitým pozdravem "Čágo bélo, šílenci" a brzy poté se stala jednou z nejpopulárnějších osobností showbyznysu.

FOTO:  TV Nova

Hitparádu moderovala čtyři roky, a i když ji později nahradily jiné populární osobnosti, až do příchodu Leoše Mareše bylo Eso stále spjato s Terezou. Tereza měla vždy velkolepé plány a snažila se být jako její životní vzor: Madonna.

Galerie


To se ovšem nestalo. Velkolepé plány zničila její závislost na drogách. V roce 1996 byla poprvé v léčebně. Televize Nova uvedla její intimní zpověď a Tereza začala objíždět školy a diskotéky, kde vykládala o zhoubných účincích drog. V rozhovorech už za svou prioritu označovala rodinný život místo slávy.
FOTO:  Nova.cz

V roce 2004 dostala do rádia a pak se vrátila i na obrazovky. Zahrála si roli problémové matky Marcely Rosické v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kvůli níž si musela nechat obarvit vlasy namodro. Naposledy moderovala dojemnou reality show Mise nový domov.


Tereza dneska slaví své 44. narozeniny, přejeme vše nejlepší a čágo bélo!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Tereza Pergnerová v televizních začátcích. Byla to neuvěřitelná divoška!
 
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Mise nový domov

Články k pořadu Mise nový domov

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady