MasterChefa na obrazovkách čeká pauza. Během léta se ale můžete těšit na speciální bonusy!

MasterChefa na obrazovkách čeká pauza. Během léta se ale můžete těšit na speciální bonusy!

Stejně jako dlouhodobé seriály TV Nova i MasterChef Česko si dává letní pauzu. Vysílání kuchařské show se přeruší po epizodě, kterou TV NOVA uvede 10. června. Na další díly se mohou diváci těšit opět na konci léta.

„Máme radost, že diváci si z MasterChef Česko udělali oblíbenou tradici. Potvrzuje to nejen aktivita sociálních medií a na webu, ale především televizní sledovanost, která v cílové skupině 15−54 let tvoří share 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků. Abychom fanoušky přes léto neochudili o oblíbenou show, připravili jsme pro ně speciální online obsah,“ říká programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

FOTO:  TV Nova

​Tým Nova Plus se bude za finalisty a porotci každý týden vydávat po celé léto a přinese divákům letní recepty, tipy a rady. Těšit se mohou například na zahradní party, burger speciál nebo vegetariánské vaření. Stejně tak diváky čekají zajímavé pohledy do života soutěžících a uznávaných předních kuchařů.

FOTO:  TV Nova

​Během celého léta budou mít diváci možnost připomenout si již odvysílané díly aktuální řady MasterChef Česko na Nova Plus i na Voyo. A Voyo do své nabídky zařadilo také celou řadu z roku 2019.

FOTO:  TV Nova

​Po letní pauze se MasterChef Česko vrátí s velkou pompou! Diváci uvidí záchranářskou výzvu, která bude zároveň poctou náročné práci záchranářů. Úplně poprvé kamera nahlédne i do kuchyně restaurace Jana Punčocháře, který ji propůjčí soutěžícím. Jejich úkolem bude uvařit oběd pro plnou restauraci.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady