I MASTER TESAŘ SE UTNE. Zkritizoval jsem v jedné restauraci jídlo a byl jsem za pitomce! Stěžuje si šéfkuchař Kalina

Šéfkuchař a porotce MasterChef Česko Miroslav Kalina jednou zavítal do restaurace, která nebyla podle jeho představ. Když chtěl vrátil jídlo, připadal si jako pitomec. Co se stalo a proč se tak cítil?

Miroslava Kalinu jste mohli vidět ve dvou řadách kuchařské soutěže MasterChef Česko. Jak vzpomíná na porotcování? "Tak na ty dvě série vzpomínám moc rád a přál bych si, aby se to vrátilo," komentuje Kalina, který si v nedávne době otevřel druhou restauraci.

FOTO:  TV Nova

V rozhovoru prozradil, že s vítězi není v kontaktu a že je ani na sociálních sítích nespamuje. "Nejsme v kontaktu, protože ti lidi mají své životy a my se vždycky snažíme na konci natáčení od MasterChefa odstřihnout, protože ono to jinak nejde, protože každý máme nějaký svůj osobní i profesní život, kterému se chceme věnovat," dodává sympatický šéfkuchař.

 

FOTO:  TV Nova

Jako profesionál si i on zajde do restaurace. Jednou se mu dokonce stalo i to, že mu jídlo nechutnalo, a tak mu nezbývalo nic jiného, než ho jít vrátit. To ale dělat neměl! V rozhovoru se dozvíte, co následovalo a proč si nakonec připadal jako pitomec.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

VIDEO: S čím si hrají děti ve vaně? Odpověď soutěžícího byla šokující. ´Aby nás nezrušili,´ hrozil se Matonoha

COVER DESPACITA: Semifinalistka Superstar za tři roky zkrásněla a přezpívala slavný hit. To je paráda!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady