Půvabná účastnice MasterChefa porodila: Chlapeček dostal netradiční jméno!

Jedna z nejvýraznějších soutěžících kulinářské show MasterChef Česko 2021 se na sociální síti Instagram pochlubila radostnou novinkou. Kristýna Musil porodila chlapečka! Jaké mu vybrali s manželem, hokejistou Davidem Musilem, jméno?

Půvabná blondýnka Kristýna se za Davida provdala v roce 2022. Ještě před svatbou porodila dceru Ellu. Nyní se na sociální síti Instagram pochlubila dalším životním milníkem. Talentovaná kuchařka porodila syna, kterému vybrali s manželem, stejně jako v případě dcery, netradiční, ale krásné jméno – Benjamin.

Kristýna Zelénková měla v soutěži přezdívku Kiki a už během natáčení MasterChefa byla těhotná. A dostala se až do TOP 8! Osudným se jí stal jazýček Zdeňka Pohlreicha. Ačkoliv byla ona sama se svým jídlem, nadívanou křepelkou s houbovým pyré, spokojená, Zdeňka Pohlreicha, který v díle zaskakoval za Radka Kašpárka, nenadchla omáčka, se kterou ji připravila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kristýna Musil (@kristyna.musil)

Zda chlapeček zdědí kulinářské vlohy po mamince, nebo najde lásku ke sportu jako jeho tatínek, si budeme muset ještě pár let počkat. Srdečně gratulujeme!

Související videa

Kristýna Zelénková
Kristýna Zelénková

​Milujete vaření a chcete ukázat, co umíte? Již nyní se můžete přihlásit do další řady této kulinářské show skrz dotazník na nova.cz!

Show MasterChef Česko sledujte na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady