Ivka otevřeně o Martinovi: Emoce nedává najevo, ale věci prožívá

V posledním díle MasterChef Česko vypadla soutěžící Ivka. Shodou náhod se jí podařilo ve spižírně zapomenout mouku a strouhanku, proto musela celý recept předělávat. Stalo se jí právě to osudným?

Poslední epizoda MasterChefa s „českým Ryenem Goslingem“ se věnovala, vylepšení tradičních receptů. Ivka zvolila játra, ale s časovým limitem v zádech a zapomenutými surovinami se jí nedařilo tak, jak by si přála.

Ivko, tys měla na svá játra 45 minut, dá se to stihnout za tento časový limit?

Určitě se to dá stihnout, ale já jsem měla vymyšlené, že si vezmu jiné věci, ale jednoduše stres dělá své. A mně se podařilo úplně vypnout, takže jsem musela pracovat pouze s tím, co mi zůstalo k dispozici.

Jak se dá improvizovat, když si nevezmeš velkou část věcí, které potřebuješ?

Je to opravdu špatné a já se pak ani nedivila, jak jídlo vypadalo. I když mi moje omáčka chutnala, ale rozumím tomu, že se pro ni porotci nenadchli.

Galerie

Také Martin dostal od porotců v této epizodě první takový políček. Nedivila jsi se?

U Martina to překvapení bylo, protože on si celou dobu udržoval stejnou úroveň. Myslím tím vysokou úroveň, co se týká kombinace vzhledu i chuti jídla. A mně se dokonce to jídlo, které prezentoval, líbilo. Takže to byl určitě šok, ale jak znám Martina, on otočí stránku a půjde dál. Nemyslím to tak, že by nic neprožíval. Ale přestože nedává najevo své emoce, tak to neznamená, že je nemá. Sice si drží velký odstup, ale jenom od lidí, které velmi nezná.

Co bude první věc, kterou uděláš, až přijdeš domů?

Budu relaxovat, uvolním se a pustím uzdu svým emocím, aby mohly ven. Potřebuji se vyplakat, možná už po cestě v autě, ale možná už se mi ani nebude chtít. Ale zítra se vzbudím a bude další den, takže budu pokračovat dál, vždyť přeci život nekončí!

Pokud to není tajemství, jaké jsou tvé plány do budoucna?

Určitě to tajemství není, já mám sen otevřít si haluškárnu. Nejdřív jsem se nemohla odhodlat, ale tato soutěž mě přesvědčila, že se tomu opravdu chci věnovat. A je to pro mě závazek, že do toho půjdu.

Haluškárna otevřena

Ivce se od posledního rozhovoru na svém snu podařilo zapracovat a svoji první haluškárnu už v Brně otevřela. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ivka Malecova (@maleciva)

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Tohle vystoupení jste v MasterChefovi neviděli! Jak zazpívala porotcům Ivčina dcera Natálka? Podívejte se na video:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady