Ado z MasterChefa na premiéře Krále Šumavy: Zvolil jsem tematický outfit à la Josef Hasil

Jak se obléknout na slavnostní premiéru, je otázka do pranice. Někdy to myslíte dobře a stejně se to někomu nepozdává... Jak to celé myslel Ado, který se dostavil na premiéru Krále Šumavy ve vojenském stylu?

Premiéra nového seriálu Král Šumavy: Fantom temného kraje v pražské Lucerně se neobešla bez účasti letošních soutěžících kulinářské show MasterChef Česko. O nový seriál se nenechali připravit Ondra, Robin, Terka, Betty s Vojtou a také Ado, který všechny překvapil svým outfitem.

Vojta a Betty

Vojta s Betty byli z Voyo novinky poměrně nadšení a ocenili také historickou hodnotu, zejména Vojtovi se líbilo, co uvedl jeden z tvůrců: „Myslím si, že je důležité si takovéto věci připomínat a to hlavně z důvodu, abychom jim mohli v budoucnu předcházet.“

Galerie

Na způsob Josefa Hasila

Na premiéře všechny překvapil soutěžící z MasterChef Česko Ado, a to svým speciálním outfitem, který zvolil na filmovou premiéru. Zeptali jsme se ho, jak to celé vlastně myslel. A důvod vás možná i mile překvapí!

​„Tento outfit jsem zvolil proto, že minisérie Davida Ondříčka se odehrává na Šumavě, z velké části právě v lesích, které jsou krásné. Chtěl jsem se tedy obléknout tematicky, na způsob Josefa Hasila, hlavního hrdiny celého příběhu. Vojáci měli na sobě právě barvu lesa, aby splynuli s okolím, tak jsem i já zvolil outfit v těchto tónech. Doplnil jsem ho ještě o chlupatou čepici, kterou jsem koupil v second handu u nás na Letné.“

Terka

Na premiérovou projekci dorazila až z daleké Ostravy také Terka a asi to nebude jen tak! Společně s Robinem údajně chystají nějakou novou „kulišárnu“. Co přesně můžeme očekávat ovšem nyní neprozradili, a tak jsme v očekávání co nového společně vymyslí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Robin Nguyen (@robraah)

​Král Šumavy bude v premiéře uveden na Voyo od 9. prosince. Masterchef Česko už v úterý 22. listopadu ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady