V MasterChefovi se bude vařit podle pohádek! Která česká vánoční klasika zamotá soutěžícím hlavu?

Soutěž MasterChef Česko trvá už nějaký ten pátek a vzhledem ke všem vyčerpávajícím výzvám se na soutěžících pomalu začíná projevovat únava. Aby dostali vzpruhu a novou krev do žil, přijdou je do kuchyně podpořit jejich nejbližší. A jelikož pro řadu z nich jsou to děti, kuchyň MasterChefa bude připomínat mateřskou školu. Vyvede to ostatní soutěžící z míry, nebo si poradí i tak? Jako obvykle se hraje o hodně. Vyřazení sice tentokrát nikoho nečeká, nicméně vítěz si zajistí postup přímo do TOP 6 – a o to se určitě vyplatí bojovat.

S vařením po boku blízkých mají všichni soutěžící větší nebo menší zkušenost, je však něco jiného přizvat si je na pomoc do kuchyně MasterChefa. A protože rodiny se často schází u sledování pohádek, budou právě ony pro společné vaření inspirací.

A jak sami soutěžící prožívají vaření s dětmi? „Vaření s dětmi je pro mě splněný sen. Když jsme se spolu dívaly na předchozí ročníky v televizi, říkaly jsme si, jak by bylo úžasné tam být a probojovat se do rodinné výzvy, abychom si tak já i moje děti splnily sen,“ svěřila se Ivka a Lubina s ní souhlasí: „Bylo skvělé si s dětmi zavařit v soutěži, bylo to milé překvapení a i děti z toho měly skvělý zážitek.“

Galerie

​Po první výzvě postoupí část soutěžících na balkón, odkud může sledovat své šťastnější protivníky bojující o přímý postup do TOP 6. Vybraná čtveřice dostane za úkol inspirovat se další známou pohádkou a uvařit jídlo bez soli.

​Kdo se rozhodne jít cestou dezertu a kdo usoudí, že sůl lze v kuchyni nahradit i jinými surovinami? A kdo si nakonec za svůj výkon vyslouží přímý postup dál a den odpočinku s rodinou? To se ukáže už v úterý 22. listopadu ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady