Ondra z Masterchefa: Zdravím všechny, zdravím rád, a to i v Praze!

Venkovní výzva připravila soutěžícím oblíbené kulinářské show MasterChef Česko nejedno překvapení. Co prožíval Ondra?

Ondra zavzpomínal na venkovní výzvu, kterou absolvoval ve dvojici s Martinem. Zároveň se rozpovídal i o Praze.

Jak vzpomínáš na venkovní výzvu před Rudolfinem?

Byla to zajímavá výzva, která mě bavila. Ideální bylo, že se vařilo venku. A i proto jsme si tam užili docela hodně srandy.

Proč jste ve dvojici byli zrovna s Martinem?  

My to s Martinem táhneme vlastně už od začátku, protože jsme byli také spolubydlící na pokoji a postupně jsme si k sobě našli cestu. Proto jsme věděli, co máme rádi a co bychom ten den mohli společně dělat, takže stačil jeden pohled a bylo nám to jasné.

Co si myslíš o tom, co Martin o vás dvou během epizody řekl?

„My jsme torzo původního boy bandu s Adamem a Robinem. To znamená, že k sobě tak trošku patříme, a zároveň Ondra je hodně dobrý kuchař, proto je vždy lepší ho mít na své straně.“ (Martin Pecina, MasterChef Česko, 2022, epizoda 23)

To mě těší, když ke mně někdo přistupuje jako k dobrému kuchaři, ale v téhle fázi soutěže je pravda, že už jsou všichni na stejné úrovni, a rozhodují pouhé maličkosti.

Galerie

Podle čeho jste se rozhodli, že půjdete právě do Libně?

Na popud Martina jsme se nechali vést po cestě Bohumila Hrabala, který právě v Libni hledal inspiraci s kamarády u piva. A na té cestě nás napadlo, co kdybychom také udělali něco takto obyčejného, jako jsou buřty na pivě?  

A jaký byl Martin průvodce?

Martin je hrozně vtipný člověk. A pak když mi tam vyprávěl vážný příběh o Bohumilu Hrabalovi, tak jsem se neudržel, protože jsem si připadal jako jeho žáček, a to mě hodně rozesmávalo.

Po Praze jste chodili v zástěrách, jak jste se v tom cítili?

Já ani vlastně nevím, jestli jsem se styděl, nebo jaké jsem měl pocity. Lidi se za námi otáčeli, protože jsme vylezli z metra v zástěrách, a to není úplně běžné.

A jak si se s touhle bizarní situací popasoval? Já vím, že jsi každého zdravil...

Ano, on mi to Martin nemohl odpustit. Jenže já žiju od narození v malém městě a jsem zvyklý všechny zdravit a snažím se to vštěpovat i svému synovi. Mám v sobě zafixované, že je lepší zdravit dvakrát než vůbec. V tomhle je Praha jiná, možná se zdraví jenom pejskaři, ale já jednoduše zdravím každého, kdo je starší nebo se mnou naváže oční kontakt.

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady