Účastníci MasterChefa na Slavících: Betty vsadila na romantiku, Roman Staša jen září

Sobota 12. listopadu 2022 je ve znamení předávání cen Český slavík 2022. Na vyhlášení populární ankety se vydali také účastníci kulinářské show MasterChef Česko. Podívejte se, jak jim to slušelo!

Nejen porotci, ale také účastníci show MasterChef Česko se vydali ne předávání cen Český slavík 2022. Oblíbeným porotcům Radkovi, Přemkovi a Honzovi, Betty a Vojtovi z letošního ročníku i Ivce a Romanovi Stašovi z předchozích ročníků to nesmírně slušelo!

Cenu pro Slavici na druhém místě na pódiu předávali porotci MasterChefa Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt v elegantních oblecích.

FOTO:  TV Nova

​Ivka vynesla temnou róbu, která podtrhovala její vysportovanou postavu, od Pavla Berkyho, po jehož boku sleduje vyhlašování letošních Slavíků. Doplnila ji výrazným líčením a jemnými doplňky.

Slavné osobnosti před udílením cen Český slavík  |  FOTO:  TV Nova

​Ivka a Bety tvoří na Slavících dva protipóly. Favoritka MasterChefa 2022 Betty na předávání cen dorazila se svým přítelem Vojtou. Vynesla dlouhé romantické šaty.

FOTO:  TV Nova

​Vítěz MasterChefa Roman Staša nechal partneku doma a na Slavíky vyrazil s Rebeccou, se kterou moderuje Víkendovou Snídani.

Slavné osobnosti před udílením ceny Český slavík  |  FOTO:  TV Nova

​​​​Generální partner Českého slavíka – Trinity Bank – věnuje vylosovanému výherci nový luxusní automobil Mercedes Benz GLC.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady