Živil se modelingem! Poznáte fešáka, který letos soutěží v MasterChefovi?

Nepoznali jste fešáka na úvodní fotce? Nemusíte se stydět, my taky ne. Spoustu diváků trápí, že se soutěž MasterChef více soustředí na příběhy, než na vaření. Zde máte ale důkaz, že tomu tak není. Tenhle příběh nám byl doposud skryt, ale je natolik publikováníhodný, že vás o něj zkrátka nemůžeme připravit! Takže – kdo že se nás to na té úvodce snaží svést?

Dneska je takový pošmourný den, a tak pár fotek s pohledným hochem takhle ke konci týdne přijde vhod, ne? Nemáme sice obrázky s koťátky, ale věříme, že náš Adam je přinejmenším stejně krásný jako koťátka. Ano, čtete dobře. To chlapisko z přehlídkových mol je Ado „rád-se-napiju“ chef.

​Adam se divákům vryl do paměti už v castingových kolech, kdy si na zpříjemnění vaření dopřál jeden malý džbánek vína. „Jeden do rizota, jeden pro mě.“ Ruku na srdce, kdo z nás si k přípravě jídla na doplnění atmosféry k vůni linoucí se z trouby nedá sklenku dobrého vína a nezavlní se v bocích v rytmu oblíbené hudby? A řeknu vám tajemství, víno pilo po dobu trvání soutěže více lidí. Ale Adamovi to s ním slušelo nejvíc. Tak mu to promiňte.

FOTO:  archiv Adama Willanta

​Že to Adamovi sluší, si všimli i lidi v modelingové agentuře. A konečně se dostáváme k jádru pudla. Jak se z buclatého kloučka stal Mitch Buchannon? „Celou základku jsem byl taková kulička až snad do druháku na střední.“ Tak začalo Adamovo vyprávění. Neslyšeli jsme to už někde? Vojto? Ado to sice do soutěže o Muže roku nedotáhl, ale i on se promenádoval na fashion weeku a prezentoval nadějné designéry (nebo jak řekl jeho dobrý kamarád ze soutěže Robin: šlapal mola).

​Adamova cesta za slávou vedla přes posilovnu a thai-box. „Do roka do dvou jsem se vysekal a začal jsem potkávat zajímavý lidi, modelky. Prošel jsem pár agentur, aktivně jsem působil v Praze (fashion weeky, menší přehlídky, focení pro kadeřnictví), do zahraničí jsem se moc nepodíval,“ jak mi Adam exkluzivně sdělil. Jenže po nástupu na vysokou školu a úspěšném získání titulu magistr umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové se Ado přece jen do světa vydal. Začal hodně cestovat a objevovat místní kuchyně a papat místní kuchyně a místní kuchyně mu pekáč buchet na břiše přeměnila na prejt.

FOTO:  archiv Adama Willanta

​Po návratu z cest se Ado vrhnul do světa reklamy, ale v pozici tvůrce. Nikoliv panáčka poskakujícího v kostýmu brokolice v reklamě na bujón. Začal dospívat (nebo to alespoň tvrdí) a svět modelingu ho přestal bavit. Jídlo převzalo v jeho životě prim a kde se vzal, tu se vzal, teď na vás každé úterý a středu dělá kukuč z obrazovky.

FOTO:  TV Nova

​Ado se do jídla zamiloval, chce poznávat světové kuchyně a spolu s Robinem, který ve středu 12.10. soutěž MasterChef opustil, plánují kdejaké kulišárny. A protože jsou to oba kluci šikovní, věřím, že se máme na co těšit.

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady