• Pořady
  • Love Island
  • Hlasování v rukou diváků: Dění na Love Islandu můžete ovlivnit až do sobotního večera

Hlasování v rukou diváků: Dění na Love Islandu můžete ovlivnit až do sobotního večera

Love Island už se dočkal nejednoho ohniště, vyřazování i nečekaných recouplingů. Nyní je na čase, aby se o slovo přihlásili diváci. Ti mohou až do sobotního večera hlasovat o tom, který z párů by si podle nich zasloužil romantické rande mimo vilu.

Nepříliš poklidné vody Love Islandu nyní ještě více rozčeří diváci, kteří díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko rozhodnou, kdo z nově utvořených párů zamíří na rande mimo vilu.

Rozhodnutí diváků

Bude to Adriana a Martin, Venis a Adam, Rachel s Claudem, Majka a Chris, Natálie s Brunem, Sabine a Lukáš, nebo Honza s Paulínou?

Kdo skončil s kým? Připomeňte si aktuální páry v naší rekapitulaci:

​Aplikaci Love Island Česko & Slovensko si můžete bezplatně stáhnout pro Android nebo iOS a rozhodnout, kdo z nových párů si nejvíc zaslouží vyrazit na zamilované rande. V sekci „Hlasovat“ můžete dát o své volbě vědět do soboty 16. září do 22 hodin.

Rande plné krás

A že se srdíčka mají na co těšit. Diváci předchozích sérií si ještě dnes mohou vzpomenout na majestátní sopečné hory, dechberoucí západy slunce i výhledy na oceán, které nádherný ostrov Gran Canaria nabízí.

Randíčka v ráji? Připomeňte si ta nejlepší dostaveníčka z Love Islandu 2022:

​Ať už se srdíčka vydají za adrenalinem, na piknik či do luxusní restaurace, jedno je zřejmé. Program nových párů máte až do sobotního večera ve svých rukou. Tedy – pokud máte naši aplikaci!

Kanárské ostrovy, na kterých se Love Island natáčí, nabízejí mnoho možností. Od romantiky až po adrenalin.  |  FOTO:  TV Nova

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady