• Pořady
  • Love Island
  • Je to na vás: Zahrajte si na porotce Love Islandu a hlasujte o nejlepší promenádu v plavkách

Je to na vás: Zahrajte si na porotce Love Islandu a hlasujte o nejlepší promenádu v plavkách

Na ostrově lásky byly tento týden pořádně rozbouřené emoce. V moři nečekaných zvratů se naštěstí můžete zachytit alespoň přehlídkového mola.

Přehlídkové molo vám ukáže, že to naši soutěžící zvládají nejen v oblasti srdečních záležitostí, ale i s kočičí chůzí. Užijte si jejich výkony na mole a hlasujte, kdo z nich je podle vašeho názoru nejlepší model.

Výkony žen

Co by byla kočičí chůze, kdyby se do ní nepustily naše kočky? Po mole se postupně prošla Adriana, Natálie, Venis a Majka, které i na rozpálených Kanárech dokázaly udělat ještě větší horko.

​Chce to promíchat profesionální cat walk, sexy prohození vlasů i sexy taneček a vyjde vám koktejl, kterým holky seberou dech už po prvním doušku. Vybrat ale můžete jen jednu. Komu z holek se chůze po mole povedla nejvíc? Hlasujte v naší anketě!

Výkony mužů

Na molo se postupně vydali Honza, Chris, Claude, Adam, Lukáš i Sandro. Zatímco Chris ukázal kaskadérský kousek s přehozením nohy, Claude vsadil raději na práci boků a Sandro zase na drsně neobroušený šarm. A Honza, Adam a Lukáš? V módních kuloárech se už nyní šeptá, že by právě oni mohli být novými tvářemi nadcházejícího týdne módy.​

​Kdo z kluků se postaral o nejlepší chůzi po mole? Hlasujte v naši anketě!

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady