• Pořady
  • Love Island
  • Rekapitulace: Emoční horská dráha v Love Islandu. První rande je na světě

Rekapitulace: Emoční horská dráha v Love Islandu. První rande je na světě

Reality show plná emocí, zvratů a intrik, ale hlavně lásky. To je Love Island, který má své první tři dny za sebou.

V minulých dílech jsme byli svědky velkých změn. Viděli jsme, jak diváci popárovali srdíčka. Do vily také přišla nová bombshell Natálie. Claude následně  musel na kobereček. Natálie si na něj totiž myslí. A to se Venis rozhodně nelíbí. 

Natálie hledá staršího muže

Cílem další hry na ostrově lásky byla zábava. Srdíčka na sebe dostala obří sací houby, které musela nejdříve nechat nacucat vodou z bazénu. Následně se snažila se svým partnerem vodu „vymačkat“ do nádoby s kachničkou. Srdíčka byla kreativní. Do vymačkání dala opravdu všechno. Natálie každopádně dostala zprávu, že si může vybrat jednoho z chlapů na rande. Koho zvolila? Ano, byl to Claude. Její vášeň pro exotického obchodníka kovů se zkrátka nedá přehlédnout.

​Najdou k sobě cestu?

Natálie sice radši starší muže, ale proč by to nemohla zkusit s mladším? Claude přiznává, že ho vzhled Natálie ohromuje. Celkově nemůže odolat blondýnkám. 

První recoupling

Nakonec došlo na ohniště. Už asi tušíte, koho si vybrala Natálie. Ano, byl to opět Claude. Následně Zorka poslala dívky do vily, aby se poradily a poslaly zpět tu z nich, která se snaží v lásce nejméně. 

​Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady