Martin Koči z Love Islandu podstoupil transplantaci vlasů

Martin z Love Islandu 2022 se rozhodl pro změnu image, kvůli které musel na operační sál. Za vysněnou bujnou kšticí vyrazil až do Turecka. Více prozradil v exkluzivním vyjádření pro nova.cz. Podívejte se ve videu, jak vypadá Martin krátce po zákroku.

Zkrášlování se za pomoci estetických zákroků není doménou jen žen. Bronzový vítěz druhé řady show Love Island dlouho toužil po hustých vlasech, které v posledních letech značně prořídly. A to především v oblasti koutů.

Martin Koči z Love Islandu a transplantace vlasů

„Byl jsem zvyklý mít husté a zdravé vlasy. Když mi začaly řídnout před pár lety, začal jsem to řešit. Vyzkoušel jsem různé vitamíny a vodičky, ale nic zázračně nezafungovalo. Nechtěl jsem se smířit s myšlenkou, že to nechám jen tak,“ vysvětlil Martin pro nova.cz.

Martin vlasy
Takhle Martin vypadá krátce po zákroku.  |  FOTO:  Martin Koči

Oholit, nebo neoholit?

Nechat vlasy postupně úplně vypadat pro sympatického rallye závodníka nebylo šťastným řešením. „Určitě jsou muži, kterým to sluší, ale já ten případ nejsem. Jednou jsem se dokonce pokusil oholit, ale vypadal jsem komicky,“ říká pobaveně.

První impulz na Love Islandu

Paradoxně mu vlasy na sebevědomí ubíraly už během účasti v Love Islandu, kde patřil mezi největší krasavce vily. „Trápilo mě to i v době Love Islandu. Právě tam jsem dostal jeden z prvních impulzů k podstoupení operace, protože jeden z kluků mezi námi to měl taky za sebou a vypadalo to velmi přirozeně,“ překvapuje Martin. Nyní se společně s partnerkou Luciou vrací po krátké návštěvě Turecka zpět domů na Slovensko, kde ho čeká rekonvalescence po zákroku. „Na výsledný efekt si musím ještě pár dní počkat, ale už teď z toho mám dobrý pocit a věřím, že se brzo budu radovat z výsledku,“ dodává.

Martin se už brzy bude pyšnit novým účesem.  |  FOTO:  TV Nova

Hollywood chce husté vlasy

Turecko je v transplantaci vlasů nejnavštěvovanější destinací. Martin není ani zdaleka první známý muž, který si k bujné hřívě dopomohl. Vlasy si nechal doplnit John Travolta, Elton John nebo třeba Nicolas Cage. V době, kdy si ženy i muži nechávají upravovat všechny partie těla, je už takový estetický zásah téměř banalitou. O tom, jak populární je Turecko v transplantaci vlasů, se přesvědčte ve videu.

Love Island 2023

Novou řadu Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady