• Pořady
  • Love Island
  • Toto jsou účastníci Love Islandu 2023: Lásku ve vile hledá bodyguard i učitelka ze školky

Toto jsou účastníci Love Islandu 2023: Lásku ve vile hledá bodyguard i učitelka ze školky

Začíná třetí řada reality show Love Island! Tropické léto na Kanárských ostrovech a hledání vytoužené lásky čeká už od 4. září prvních deset odvážlivců. Pojďme si ukázat, které tváře se ve vile lásky objeví.

Love Island 2023 bude opravdu pestrý. Do hnízdečka lásky se podívá bodyguard, učitelka, influencerka, lezec nebo i zpěvák. Představujeme základní desítku účastníků!

Love Island
Love Island  |  FOTO:  TV Nova

Adriana

Adriana je jednadvacetiletá studentka tropického zemědělství, která se mimo jiné věnuje i práci na sociálních sítích. Pochází z Ústí nad Labem, ale už dva roky bydlí v Praze. V Love Islandu by ráda našla spřízněnou duši, která jí poskytne oporu a pomůže jí dosáhnout životních cílů. Jak by měl vypadat její muž snů, zjistíte zde.

​​Majka

Majka je sedmadvacetiletá modelka a učitelka v mateřské školce, která ráda hraje poker, sportuje a setkává se s přáteli. Pochází z Prešova, ale několik let žije v Bratislavě. Je cílevědomá a jde si za svým. V Love Islandu si to chce naplno užít a také ji láká výhra. Jaká bude její strategie na ostrově?

​​Rachel

Ráchel je dvaadvacetiletá módní návrhářka a influencerka, která má svou vlastní značku oblečení. Mezi její koníčky patří cvičení a chození na party. Pochází z malé obce na Slovensku s názvem Drienovská Nová Ves. Do Love Islandu se přihlásila kvůli tomu, aby překonala své hranice. Jak vnímá muže a hází všechny do jednoho pytle?

Mariam

Jednadvacetiletá Mariam se pohybuje v odvětví podcastů. Mezi její koníčky patří meditace, jóga, cestování nebo trávení času s rodinou a přáteli. Pochází z Guiney ze západní Afriky, ale nějakou dobu už žije v Česku. Mariam v životě zažila toxické vztahy a přála by si zažít zdravou lásku. Co podle ní musí její partner splňovat?

Venis

Venis je sedmadvacetiletá manažerka sociálních sítí. Mezi její koníčky patří tanec, dýdžejství a seberozvoj. Její otec pochází z Vietnamu, ale jinak je z Ostravy. Do Love Islandu se přihlásila kvůli tomu, že si vždy chtěla zkusit reality show na vlastní kůži. Je energická, vtipná a přátelská. Jaká je její balící technika?

​​Sandro

Sandro je dvaatřicetiletý osobní trenér, který rád cestuje a jezdí po koncertech. Pochází z Itálie, ale bydlí v Brně. Je soutěživý a to je i jeden z důvodů, proč se do Love Islandu přihlásil. Chce najít lásku a vyhrát celou reality show. Jaké zkušenosti má se vztahy?

Honza

Honza je šestadvacetiletý student z Prahy, který už stihl získat dva bakalářské tituly a chystá se na titul inženýra. Ve volném čase je rád v přírodě a s přáteli. Věnuje se hlavně horolezectví a dalším sportům. Jeho balicí technikou je tanec. Když zrovna není v bazénu, je právě na tanečním parketu, kde láká nejednu dívku. Čím hodlá ještě zapůsobit ve vile lásky?

Chris

Chris je jednadvacetiletý tenista z Floridy. Jeho koníčkem i největší vášní je tenis. Jeho snem je zažít lásku s Češkou, kterou, doufá, že najde právě v Love Islandu. Touží po setkání s někým, s kým by mohl strávit zbytek života. Proč se rozhodl najít si zrovna Češku?

Claude

Claude je dvaadvacetiletý obchodník s drahými kovy, který pochází z malé vesnice u Brna. Ve volném čase rád sportuje a chodí do posilovny. Je rád středem pozornosti, ale zároveň potřebuje i čas jen pro sebe. Do Love Islandu se přihlásil kvůli tomu, že ho zajímá, zda si dokáže vytvořit vážný vztah na místě, kde není kam utéct. Jaké přednosti Claude ještě ukrývá?

Lu

Pětadvacetiletý Lu vystudoval animovanou tvorbu a vizuální efekty. Práce v tomto oboru ho i živí. Pochází z Nitry. Ve volném čase rád cvičí nebo skládá a nahrává písně. V Love Islandu doufá, že potká nové přátele a zboří stereotyp. Také touží po setkání se ženou, které bude připadat vtipný a budou se spolu smát. Co je podle Lu největší smysl lásky?

Love Island

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island můžete sledovat už od 4. září 2023 na Voyo a od 5. září na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady