• Pořady
  • Love Island
  • Koho ze Survivor si nakonec do Love Islandu nevybrali? Víme, kdo se na ostrov lásky nepodívá

Koho ze Survivor si nakonec do Love Islandu nevybrali? Víme, kdo se na ostrov lásky nepodívá

Dlouho se spekulovalo o tom, že se hvězdy Survivor objeví i v reality show Love Island. Odhalení hlavních srdíček v oblíbeném Love Islandu se blíží. A my víme, koho ze Survivoru produkce nakonec musela odmítnout.

Touha po dalších zkušenostech určitě láká mnohé účastníky reality show, aby si vyzkoušeli další adrenalinovou jízdu. Část soutěžících z reality show Survivor dokonale zapadala do konceptu Love Islandu – byli krásní a single. Proto se mluvilo i o tom, že by se některý z účastníků nejdrsnější reality show světa mohl objevit na trochu jiném ostrově – ostrově lásky.

Kdo chtěl zkusit štěstí na Love Islandu?

Matty Quitt, třiatřicetiletý účastník Survivor, však jako jediný otevřeně promluvil o tom, že se na Love Island skutečně přihlásil. A jak to dopadlo? „Chtěl jsem zkusit Love Island, ale z toho se mi ozvali, že ne. Asi jsem starej,“ prozradil smířlivě Matty. I ten si však pár měsíců po Survivoru našel partnerku.

​Survivor mu pomohl urovnat hodnoty 

Zkušenost ze Survivor, kde si utřídil, podle svých slov, myšlenky, mu nakonec pomohla najít vztah. „Single tak úplně nejsem. S někým se vídám, ale je to opravdu v začátcích. Zatím bych z toho nedělal žádnou velkou vědu,“ odpověděl v nedávném rozhovoru.

Láska po Survivoru

Matěj není jediný, který po reality show našel lásku. Čerstvě a vášnivě zamilovaný je také letošní vítěz Survivor. Tomáš Weinmann před nedávném ukázal na svém Instagramu novou partnerku, se kterou se však na veřejnosti ještě neukazuje.

Love Island můžete sledovat už od 4. září 2023 na Voyo, od 5. září na Nově a poté na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady