• Pořady
  • Love Island
  • Love Island a lásky, které přežily. Kdo plánuje svatbu a kdo velké stěhování?

Love Island a lásky, které přežily. Kdo plánuje svatbu a kdo velké stěhování?

První a druhá řada reality show Love Island přinesla soutěžícím nejen nové zážitky, romantické chvilky, zábavu a slávu, ale také životní partnery. Které páry jsou stále spolu i mimo ostrov lásky a kam se jejich vztah posunul?

Mezi některými účastníky Love Islandu to začalo jiskřit prakticky okamžitě, bohužel někdy se rychlé vzplanutí změnilo v naprosté vyhoření. To ale rozhodně není případ následujících párů.

Love Island 2021

Mezi Laurou a Martinem přeskočila jiskra už při prvním párování a nehnuli se od sebe až do samotného finále, které pro ně znamenalo vítězství. Hned po návratu z Kanárských ostrovů začali plánovat společnou budoucnost. A protože láska nezná překážky ani hranice (v případě Laury a Martina doslova), neodradila je ani vzdálenost mezi Českem a Slovenskem. Útočiště a společný domov nakonec našli na Slovensku, kde staví dům a v plánu je i veselka.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek na premiéře 2. řady minisérie Iveta
Laura Chrebetová a Martin Kulhánek si budují hnízdečko lásky a plánují svatbu.  |  FOTO:  TV Nova / Mikuláš Křepelka

Začátky Gábi a Pítra nebyly jako procházka růžovou zahradou. Prvotní domněnky o tom druhém je vzájemně odrazovaly, navíc do Pítra byla až po uši zamilovaná modelka Markéta, která fakt, že jí Gábi při párování přebrala Pítra, nesla hodně těžce. Gábi a Pítr jsou důkazem, že na vztahu se musí pracovat a k vzájemnému poznání je zapotřebí čas. V jejich případě se to obzvlášť vyplatilo.

Petr Havránek a Gabriela Gášpárová na společném sledování finále Survivor.
Petr Havránek a Gabriela Gášpárová se nedávno přestěhovali do nového bytu.  |  FOTO:  TV Nova

​Láska jim kvete dodnes, a to i přes zatěžkávací zkoušku v podobě Survivoru, kdy žili několik týdnů v odloučení. Nedávno se přestěhovali do nového bytu, který si společně zařizují k obrazu svému.

Love Island 2022

Druhá série oblíbené show je na výsledky dlouhodobých vztahů ještě úspěšnější. Vítězové Denisa a Kryštof září štěstím a jejich domácnost se rozrostla o dalšího kočičího člena. Dokonce si splnili jedno z přání, o kterých mluvili hned po finále show. Část výhry putovala na cestování a hrdličky se společně vydaly prozkoumávat Thajsko.

Návrat do reality nezacloumal ani se vztahem bronzových vítězů Lucie a Martina nebo Natálie a Davida. Dalším příjemným překvapením jsou Tina a Jacob. Diváci jim v Love Islandu velké šance nedávali. Na rozdíl od ostatních párů si totiž neprojevovali náklonost v takové míře, jak si diváci představovali, a tak nabyli dojmu, že city mezi tímto párem nejsou skutečné. Jak se ukázalo, opak je pravdou.

Lucia a Martin
Lucii a Martinovi to stále klape.  |  FOTO:  TV Nova

Skepsi diváci projevovali i vůči Hance a Jakubovi, ale stejně jako všem zmíněným párům i hnědovlasé modelce a charismatickému sportovci to klape už tři čtvrtě roku a nedávno se sestěhovali. Hanka se rozhodla vyměnit Ostravu za Bratislavu a zdá se, že ani to není cílová stanice. „Rozhodli jsme se, že to první zkusíme v Bratislavě, ať zjistíme, jak to klape, a pak chceme zkusit život v Praze,“ svěřili v nedávném rozhovoru pro nova.cz Hanka a Jakub.

​​​Hlasujte v anketě, kterému páru fandíte do budoucna nejvíce!

Chcete taky najít spřízněnou duši a prodloužit si léto ve slunné vile lásky? Přihlaste se na casting do reality show Love Island 2023!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady