• Pořady
  • Love Island
  • Velká životní změna u Jakuba a Hanky z Love Islandu: Jak posunuli svůj vztah?

Velká životní změna u Jakuba a Hanky z Love Islandu: Jak posunuli svůj vztah?

Hanka a Jakub, účastníci show Love Island 2022, se podělili o radostnou novinu. Pro web nova.cz prozradili, že se k sobě nastěhovali. A to není jediná novinka!

Hanku a Jakuba spojil Love Island loni na podzim. I když se jejich cesta k lásce neobešla bez překážek, jsou spolu šťastní dodnes. Dokonce posouvají vztah na další úroveň a Hanka se přestěhovala za Jakubem do Bratislavy.

„Už jsme nad tím dlouho přemýšleli, ale já jsem měla povinnosti do školy a potřebovala jsem je vyřešit. Rozhodli jsme se, že to první zkusíme v Bratislavě, ať zjistíme, jak to klape, a pak chceme zkusit život v Praze,“ překvapila Hanka v rozhovoru pro nova.cz

Hanka a Jakub
Hanka a Jakub se rozhodli posunout vztah na další úroveň.  |  FOTO:  TV Nova

Bratislava, Amerika, Praha

Do Prahy se mají v plánu přestěhovat nejdříve na podzim, až bude mít Jakub po účasti ve světové modelingové soutěži Mister Supranational. Poté se hrdličky ještě vydají prozkoumávat Ameriku.

​Pro Hanku znamenalo stěhování velkou životní změnu, protože musela opustit rodnou hroudu, rodinu i milovaného čtyřnohého mazlíčka, svého kocoura. V Bratislavě je ale zatím moc spokojená. „Je to domů jen 2,5 hodiny, takže to není tak hrozné, pořád si připadám, že jsem blízko domova. Jsem napůl Slovenka, takže ve mně koluje slovenská krev a měla bych to tu přece zvládnout,“ říká odhodlaně.

Jakub mě překvapil

Soužití páru zatím funguje v harmonii, i když Hanka přiznává, že jako v každém vztahu i u nich dojde k výměně názorů. Snaží se ale jeden druhému přizpůsobit. V péči o domácnost se střídají a notují si hlavně co se týká úklidu. „Kuba je velmi čistotný a má to tady hezké, v tom mě jako kluk překvapil,“ pochvaluje si Hanka. „Byl jsem tak vychovávaný a v tomhle si s Hankou rozumíme, oba dva chceme mít doma pořádek,“ doplňuje ji Jakub.

Hanka a Jakub
Jakub a Hanka si ve společné domácnosti notují, hlavně co se týká úklidu.  |  FOTO:  TV Nova

Vlk samotář

I když se Jakub kvůli Hance nemusel nikam stěhovat, i pro něj znamená stěhování velkou změnu. „Byl jsem trošku vlk samotář a byl jsem zvyklý být sám sobě pánem. Na sestěhování vidím velký benefit, a to je cestování, které nás už unavovalo,“ vysvětluje Jakub.

​K útulnému bydlení chybí už jen dovybavit byt, a proto pár čeká zatěžkávací zkouška v podobě výletu do velkoobchodu s nábytkem. „Spíme na paletách, takže musíme koupit postel a taky musíme vyrobit šatník. Kdyby někdo věděl o truhláři, dejte vědět!“ vyzývá Jakub čtenáře a fanoušky.

​Celé díly Love Islandu sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady