• Pořady
  • Love Island
  • Naomi z Love Islandu už není single! Nový partner je vítězem světového poháru

Naomi z Love Islandu už není single! Nový partner je vítězem světového poháru

Naomi Adachi, účastnice reality show Love Island 2021, už není single. Na sociálních sítích překvapila fanoušky zamilovanými snímky s pohledným mužem, kterého sportovní příznivci určitě dobře znají.

Naomi se stala jednou z nejpopulárnějších účastnic Love Island 2021. Dívky si ji oblíbily pro nekonfliktní, přátelskou a veselou povahou, kluky zase ohromila znalostí počítačových her a zkrátka tím, že je v pohodě a „cool“. Přestože si Naomi velmi rychle získala plusové body jak u soutěžících, tak u televizních diváků, z ostrova lásky odjela nezadaná. Nějakou dobu sice byla spojovaná s dalším účastníkem Love Islandu Samem, ale jejich pouto kamarádské hranice nikdy nepřekročilo.

Láska jako trám

Naomi netlačila na pilu a nechávala si čas, než jí přijde do života ten pravý. Zdá se, že už ho našla. Vůbec poprvé přítele Maxima vyvedla do společnosti na premiéru minisérie Iveta 2. Na sociálních sítích už mají dokonce několik společných snímků. A že se Naomi úplně rozzářila nemohli přehlédnout ani fanoušci.

„Vypadáte šťastně,“ píše jeden z nich. „Naomi, to je tak krásné vidět tě, jak záříš láskou a štěstím,“ přitakává další sledující.

Kdo je nový partner Naomi?

Maxim Habanec je český profesionální skateboardista, několikanásobný mistr České republiky a jako první Čech zvítězil ve světovém poháru. Je spoluzakladatelem online skate shopu a zároveň jedním z majitelů haly pro skateboarding, mimo jiné se podílí na tvorbě a produkci cestovních a skateboardových videí.

Hledáte i Vy spřízněnou duši? Přihlaste se na casting Love Island 2023 a zvyšte svoji šanci najít lásku!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady