Jsou Sabina z Love Islandu a Makhmud Muradov skutečně spolu? Novým videem překvapili fanoušky

Rozchod Zbyňka a Sabiny z Love Islandu byl rozchodem nás všech. Nejen fanoušci zamilované reality show ale ví, že lásce zkrátka nejde poručit. Své followery o tom přesvědčil i bijec Makhmud Muradov poté, co na svých sociálních sítích poprvé potvrdil svůj vztah s krásnou tanečnicí Sabinou Karáskovou.

Zpráva o rozchodu Zbyňka a Sabiny z Love Islandu otřásla jejich fanoušky stejně, jako to udělal orkán Hermina s Kanárskými ostrovy. Milovníci lásky se ale už nyní mohou radovat z nového vztahu, ze kterého zamilovanost čiší na všechny strany.

Jsme šťastní!

„Chceme se vyjádřit k informacím, když jsme tady oba dva. Pokaždé, když jdeme na nějakou akci, tak se řeší – jsme spolu, nejsme spolu,“ začal zápasník Makhmud Muradov video se Sabinou po boku. „Ano, jsme spolu a chceme vám to říct přes naše sociální sítě.“ 

Sabina Karásková Makhmud Muradov
Sabina Karásková a Makhmud Muradov se spolu často objevují na sportovních akcích.  |  FOTO:  Profimedia

​​O jejich vztahu se diskutovalo už od rozchodu Zbyňka a Sabiny v prosinci 2022. Podle mnohých měl právě Muradov zapříčinit konec dvou srdíček, která málem dosáhla na vítězství v druhé řadě oblíbené reality show. Láskyplné video nyní definitivně utlo všechny dohady.

Sabina Karásková Makhmud Muradov
Sabina Karásková Makhmud Muradov  |  FOTO:  Instagram @makhmud_muradov

​„Jsme spolu a jsme šťastní... asi. Moc děkuju, že nám fandíte, anebo nefandíte,“ shrnul Muradov video, které zakončil štěkající pejsek Sabiny. Jak se zdá, začínající láska už nemůže být ani o chlup lepší!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady