Oblíbená show Love Island mění pravidla. Kdo se může přihlásit?

Reality show Love Island si získala diváky nejen v Česku, ale také v zahraničí. A právě za našimi hranicemi se chystá obrovská novinka. Co se stane?

Spin-off oblíbené reality show Love Island se blíží. V plánu ho má britská televize ITV, která se rozhodla zapojit nezadané rodiče. Šli byste do toho?

Love Island pro rodiče

Nový formát by měl fungovat na podobném principu, který už znáte. Není ale jisté, zda za vítězství bude finanční odměna, nebo jaké výzvy budou muset účastníci plnit. Stejně jako v klasickém Love Islandu budou všichni žít společně ve vile, kde se pokusí najít vhodného partnera, uvedl britský magazín Cosmopolitan.

Děti v hlavní roli

​Rozdíl mezi Love Islandem a spin-offem bude v tom, že do show mohou nominovat účastníky děti. Je tedy otázkou, jestli svým rodičům budou chtít opravdu pomoct, nebo se jim naopak pomstít za to, že jim třeba nedovolili vyrazit na party.

Potenciální moderátorkou by prý mohla být Davina McCall, která dříve moderovala show Big Brother. Ona sama dříve řekla, že by se ráda show na podobném principu zúčastnila.

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte už teď na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady