Zbyněk zůstává single, Sabina hledá parťáka pro život: Jak vidí oba svou budoucnost?

Na Love Island se člověk nekouká. Love Islandem musí člověk žít! Zpráva o tom, že se Sabina rozchází se Zbyňkem, zasáhla fanoušky jako otrávený Amorův šíp. Vždyť se do jejich romance zamilovali v přímém přenosu a prakticky s nimi tvořili jednu velkou polyamorii. Nyní však diváci vybudovali dva tábory, které kopou buď za Zbyňka, nebo za Sabinu. A do svého „protivníka“ si rozhodně neváhají kopnout.

V mele na sociálních sítích bychom přitom málem zapomněli i na samotného Zbyňka a Sabinu. Jak se k situaci vyjadřují? A jak to mají v otázkách lásky?

Zbyněk: Za idola se nepovažuju, ale zpráv dostávám stovky

Mladý, pohledný a s budoucností před sebou! Zlomené srdce se nevyhýbá ani těm, kteří mají zdánlivě všechno. Propíranému rozchodu předcházel ještě diskutovanější Zbyňkův krok. V zatmění žárlivosti Sabi vlezl do soukromých zpráv, ve kterých s kamarádkami probírala její textovky s bijcem Makhmudem Muradovem. Bylo mu okamžitě jasno, že tohle jí jen tak neodpustí. Za pár dní byl pár Sabiny a Zbyňka definitivní minulostí.

FOTO:  TV Nova

Zájem žen

Nejbolestivější rány už jsou ale zahojeny. A zdá se, že Zbyněk o zájem žen rozhodně nebude mít nouzi. Považuje sám sebe za sexsymbol dnešní generace? „Rozhodně se za idol generace Z nepovažuju,“ směje se Zbyněk. „Ale samozřejmě je to hezký, když se na to člověk dívá.“ 

Je to čerstvé, už to nechci zažít

​Kolem opuštěného zápasníka a modela se už nyní vytvořil dívčí fanklub, ze kterého ho ty nejodvážnější neváhají pozvat na rande. Kolik nabídek na schůzku už vlastně dostal? „Ty nabídky chodí neustále. Stovky jich budou,“ přiznává s určitou skromností Zbyněk alias Pinďa. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zbyněk Vlček (@zbynekvlcek)

Single

Své fanynky navíc dokáže i náležitě ocenit: „Líbí se mi, jak jsou ty holky kreativní,“ směje se. „Jedna zpráva byla o tom, že prasata nemají krk, takže se nemohou dívat na hvězdy. A že když to nemohou dělat prasata, mohli bychom to dělat my. Takže takhle znělo pozvání od slečny na pozorování hvězd.“ Dámy ale Zbyněk nejspíš zklame. Momentálně má v plánu zůstat single. „Co si budem, je to krátká doba a nechci zažít znovu ten pocit.“

Jak na Zbyňka? Tohle u něj rozhodně neprojde

Život bohužel není Tinder a naši idolové většinou nemají napsáno na čele, co u dívky hledají či jaké mají preference. Tuto práci jsme si naštěstí dali za vás a Zbyňka náležitě vyzpovídali. Čím ho tedy opačné pohlaví zaujme? A kdo u něj jednoznačně pohoří? Sledujte ve videu!

Sabina: Když se Zbyněk začal snažit, ukončila jsem to já

O vyjádření jsme nepřišli ani ze strany Sabiny. Právě na ni fanoušci pořádně útočili. A nevyhnuly se jí ani nepříjemné zprávy. Podle nich totiž mohla za rozchod právě ona. Ani narušení soukromí v podobě čtení zpráv je neobměkčilo.

Love Island After

„Zbyněk se se mnou rozešel hned, jak si přečetl ty zprávy. Na tom Love Island After jsem za ním furt chodila a snažila se to řešit. Bylo mi to fakt líto a přišlo mi to zbytečný,“ vzpomíná Sabina na závěrečný díl Love Island After, při jehož natáčení už byl jejich vztah definitivně v troskách. „Pak se mi to ale nějak uleželo v hlavě a řekla jsem si, že tohle nechci. A v tu chvíli přišel Zbyněk, že na tom chtěl zapracovat. V ten moment už jsem mu já řekla ne.“ Jak se zdá, na krachu Sabiny a Zbyňka nesla podíl hlavně vzájemná nedůvěra, kterou tak trochu narušily obě strany. Hněv veřejnosti se ale na Sabinu snesl hlavně v souvislosti se zápasníkem Muradovem. „Ten chat by v životě nepokračoval, kdybychom se se Zbyňkem nerozešli,“ tvrdí krásná tanečnice. Na to, že mezi nimi něco vznikne, přitom v době setkání na Oktagonu vůbec nemyslela. „To vůbec, ještě nás společně fotil Zbynďa a já se ho ptala, jestli je ta fotka dobrá,“ směje se Sabina. 

Jak to bude dál?

Je zde tedy možnost, že mezi Sabinou a slavným zápasníkem vznikne něco víc? Sabi nic takového nepopírá. Právě naopak! V nedávném rozhovoru prozradila, že hledá hlavně parťáka do života. O nezávazný flirt rozhodně nemá zájem. „Kdybych věděla, že je to jen tak pro nic za nic, tak tomu ten čas a energii nedávám,“ naznačuje Sabina opatrně. Budou tedy Sabina s Muradovem tvořit hvězdný pár? To je otázka, která fanoušky pálí víc než rána pravým hákem. Stejně jako na pravou lásku si však diváci budou muset na tuto informaci počkat. 

Love island

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte už teď také na Voyo! 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady