Diváci rozhodli: Love Island 2022 vyhráli Kryštof a Denisa. Co je čeká dál?

Je to tady! Moment, na který fanoušci čekali celé dva měsíce. Vítězové druhé řady reality show Love Island jsou Kryštof a Denisa.

Vítěze první řady Lauru a Martina na trůnu vystřídal nový pár. Kryštof a Denisa si v průběhu show vytvořili u diváků takové sympatie, že jim v aplikaci poslali nejvíce hlasů.

Na druhém místě skončili Zbyněk a Sabina a pomyslnou bronzovou medaili si odnáší slovenský pár Martin a Lucia.

FOTO:  TV Nova

Začátky vypadaly všelijak

Začátky Kryštofa a Denisy nebyly jednoduché, o to víc je může těšit, že se dočkali šťastného konce. Kryštof si při prvním párování vybral Hanku a Denisu zase Štefan. To se ale změnilo hned po recouplingu, kdy se Kryštof a Denisa spárovali. Od té doby už mohlo být vše zalité sluncem, ale co by to bylo za reality show, kdyby se v ní neodehrálo i nějaké to drama.

FOTO:  TV Nova
FOTO:  TV Nova

​​Do vily přišel bombshell Radek a na Denise bylo od prvního momentu znát, že je Radek její typ. Přestože Kryštof už začínal cítit, že Denisa je pro něj to pravé ořechové. Denisa chtěla dát šanci i Radkovi a vyrazili spolu na rande. Následně si ji Radek vybral do páru. Denisa nejspíš doufala, že u Radka už do konce show zakotví, ale po chvíli bylo jasné, že tady jiskra nepřeskočila. Alespoň tedy ze strany Denisy.

Kryštof je ten pravý

Možná právě dny strávené s Radkem Denisu přiměly k zamyšlení, jestli udělala správné rozhodnutí. Uvědomila si, že s potetovaným trenérem a učitelem se ve výsledku cítila lépe a dala vztahu s Kryštofem ještě jednu šanci. Zadařilo se. Od té doby se jejich vzájemné sympatie a city prohlubovaly raketovou rychlostí a přidala se i dávka chemie, která nešla přehlédnout.

FOTO:  TV Nova

​Ve vile zažili vzestupy i pády, které je posílily a na vztahu díky nim dál pracovali. Možná i proto v nich diváci vidí pár, který si vítězství opravdu zaslouží. Denisa a Kryštof si z Love Islandu odnáší nejen lásku, ale i peněžní výhru 2 miliony korun, které si rozdělí. Nyní už je na Kanárských ostrovech čekají romantické líbánky a poté návrat do reality.

FOTO:  TV Nova

​Finále je za námi, ale rozhodně nemusíte smutnit. Na svá oblíbená srdíčka se můžete už brzy těšit v navazující show Love Island After.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady