Dostávám solidní čočku: Jak David přijímá kritiku?

Pro každého odchod z vily znamená něco jiného. Pro Davida a Natálii je to jedna velká zkouška. Davida totiž během účinkování ve vile dostihla jeho minulost, která nebyla úplně uzavřená. Pojďme se tedy podívat, jak čelí vlně kritiky.

DavidNatálií po odchodu z vily zavítali do studia Beach Hut, kde čelili palbě otázek od moderátorky Gabriely Gašpárové. Každá mince má totiž dvě strany. Jednu pravdu jsme už slyšeli od bývalé přítelkyně Davida. Poprvé ji ale uslyší i zamilovaný pár. A je na čase, abychom se konečně dozvěděli, jak to doopravdy bylo.

FOTO:  TV Nova

​David je Rebece vděčný, že tu pro něj byla, ale to, co ona nyní říká, není prý úplně pravda: „Do Prahy už jsem chtěl dlouho, nějaké impulsy tam byly, ale kvůli ní to nebylo."

Černý kůň rodiny

Signály Davida byly matoucí asi pro každého z nás. „Tetování koníka mám spojené s rodinnými záležitostmi, protože jsem černý kůň rodiny, a na tetování Balance, které máme s Rebekou společné, jsem ukázal tak dvakrát,“ obhajuje se David.

Natálie si myslí své

Celá záležitost se dotkla i Natálie, která se nyní podívala na to, jak se Rebeka vyjádřila. Do ruky se jí dostaly také společné zprávy bývalého páru. „Já se k tomu nechci vyjadřovat. To, co oni mají spolu mezi sebou, je jejich věc. My už to máme vyřešené. Já jsem měla spoustu času o tom přemýšlet ve vile, protože jsem o všem věděla. Tím to pro mě končí,“ reaguje Natálie.

FOTO:  TV Nova

Omluva

David nespočetněkrát řekl, že ho celá záležitost mrzí. Chtěl by to říct i Rebece do očí. Přišel totiž na to, že se problémům vyhýbat nemá. „Nezachoval jsem se dobře, nestihl jsem to včas ukončit, jak jsem potřeboval. Mrzí mě to a cítím se blbě, ale už to nevrátím a nezměním to. Až se vrátím do Česka, chci se s Rebekou vidět a omluvit se, že jsem jí takhle zavařil a ublížil.“

​​Dění na ostrově můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady