Udělal jsem chyby, ale chci jen Natálii. David má jasno, jak to bude po Love Islandu

David musel po diváckém hlasování opustit vilu Love Island. Natálie v ten moment dostala na výběr, jestli na ostrově zůstane, nebo bude Davida následovat. A ona se rozhodla reality show opustit. Jak vidí David a Natálie společnou budoucnost a ovlivnila kauza s bývalou přítelkyní jejich vztah? To prozradili v oblíbené show Beach Hut.

V českých a slovenských médiích prasklo, že David na Love Islandu zatajil půlroční vztah a přítelkyni Rebeku, která se následně k celé věci vyjádřila ve videu. Protože nikdo nevěděl, kde přesně je pravda a zda opravdu došlo k porušení pravidel, dostali diváci možnost rozhodnout o jeho osudu sami, skrze hlasování v aplikaci. A diváci se shodli, že by měl jít David domů. Krásná Natálie ho pak dobrovolně následovala. ​David neskrývá, že ho situace mrzí a sype si popel na hlavu. „To, co jsem si navařil, si musím sníst. Myslím, že nějakou čočku ještě dostanu,“ svěřil v show Beach Hut pro nova.cz.

FOTO:  TV Nova

Rebeka o všem věděla

David dostal poprvé příležitost vyjádřit se ke kauze sám a objasnit, co přesně se stalo. „Jsem trubka, přestěhoval jsem se do Prahy, Rebeka mi se vším pomáhala, vídali jsme se. Věděla, že jedu na Love Island, takže karty byly na stole. To, že si někoho najdu, bylo logické,“ obhajuje se. Přiznává ale, že upřímně sám nevěřil tomu, že na Love Islandu najde spřízněnou duši a očekával, že se brzy vrátí domů. „Pak přišla Natálie a já se dost namotal a už se to se mnou vezlo,“ otevřel se David.

Nalomení důvěry

Prostor pro vyjádření dostala i Natálie. „Celou dobu věděla (Rebeka,  pozn. red.), že jede na ostrov lásky, kde si asi najde lásku, takže tomu moc nerozumím,“ podivuje se. Zdá se ale, že na vztahu k Davidovi to z její strany nic nezměnilo. ​„Bylo to velké zklamání, nalomilo to důvěru, ale myslím, že je to ukončené, že jsme tuhle kapitolu uzavřeli a že už se k tomu nebudeme nikdy vracet. Nebylo to příjemné, ublížilo mi to, ale myslím, že jsme si to vykomunikovali a teď bude všechno dobré,“ doufá krásná blondýnka.

FOTO:  TV Nova

Společná budoucnost?

David má zřejmě taky jasno. „Máme se rádi a budeme pracovat na společné budoucnosti. Doufám, že mě Natálie zvládne, ale musím uznat, že ze všech holek mě zatím zvládá nejlíp. Ví, jak na mě,“ usmívá se.

FOTO:  TV Nova

Návrat

​Nepochybuje, že by se po návratu do Česka musel rozhodovat mezi dvěma dívkami. „Chci se věnovat jen Natálii, udělal jsem chyby, a ještě je udělám, ale mám to v sobě hotové a už se těším domů,“ dodává David a Natálie ho doplňuje: „Těšíme se na to všechno, co bude, a snad to všechno zvládneme.“

Jak David a Natálie reagovali na video od bývalé přítelkyně a společné konverzace, které Rebeka zveřejnila? Dozvíte se ve videu.

FOTO:  TV Nova

​Dění na ostrově můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související videa

David
David

Související videa

Natálie
Natálie

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady