PŘED A PO: Byla bez plastik krásnější? Diváci Love Islandu mají o Natálii jasno

Účastnice druhé řady Love Island Natálie se netají tím, že svůj zevnějšek svěřila do rukou plastického chirurga a má upravené vnady i rty. Někteří fanoušci při pohledu na snímky z minulosti tvrdí, že to Natálii před plastikami slušelo mnohem víc. Co myslíte vy?

Vítězka mezinárodní soutěže krásy byla pro mnohé známá už z dob před Love Islandem. Natálie se díky modelingu a Miss pravidelně objevuje v médiích, kde o plastice prsou i výplni rtů nikdy nemlžila. Většina diváků ji po nástupu do vily sice zahrnuje komplimenty, jak půvabná a přitažlivá je, přesto se ale najdou tací, kterým její úpravy připadají zbytečné a myslí si, že jí na kráse rozhodně nepřidaly.

FOTO:  TV Nova

​„Našla jsem na Instagramu Natálku z doby bez úprav a přijde mi daleko krásnější. Škoda, že v dnešním světě se v Miss soutěží o nejlepší úpravu plastických chirurgů,“ posteskla si na fanouškovské stránce reality show jedna z divaček.

Natálie si na svém vzhledu zakládá a při její profesi se není čemu divit. V minulosti byla dokonce ochotná pro kariéru zhubnout téměř dvacet kilo, aby se dostala zpět do formy. A jak se podle titulů ze soutěží krásy zdá, vyplatilo se! Co si o jejích úpravách myslíte vy? Hlasujte v anketě pod článkem.

​Dění ve vile lásky můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady