Chtěl miminko, já jen lásku. Bombshell Natálie promluvila o svém milostném životě

S prvním dílem druhé řady Love Island startuje také show Beach Hut, která přináší exkluzivní pohled do zákulisí, zajímavé rozhovory a bonusové materiály. Pořadem provede loňská finalistka Gabriela Gašpárová, která ve svém studiu na Kanárských ostrovech přivítala bombshell Natálii.

Love Island letos přináší mnoho novinek. Jednou z nich je nová moderátorka Zorka Hejdová a pochopitelně i noví soutěžící. Dalším překvapením pro diváky jsou dvě navazující show Beach Hut a Hideaway, přičemž první zmíněná přináší exkluzivní materiály přímo z Kanárů.

FOTO:  TV Nova

Kdo jiný by se mohl lépe vcítit do kůže účastníků než loňská finalistka Gabriela Gašparová? Gábi si bude zvát do studia nově příchozí bombshells, ale vyzpovídá také vypadlíky, kteří jí poskytnou bezprostřední reakce po opuštění vily. A to není všechno! Těšit se můžete i na další exkluzivní materiály a bonusy.

FOTO:  TV Nova

První bombshell Love Islandu

Premiérový díl Beach Hut přináší rozhovor s první letošní bombshell Natálií, která je vítězkou Miss Czech Republic. Do mediálního povědomí se mimo jiné zapsala vztahem s barberem Lukášem Vlačuhou, který je známý pod přezdívkou Laky Royal. Po boku kadeřníka celebrit se Natálie zdála být opravdu šťastná a zamilovaná, dokonce spolu plánovali založení rodiny a došlo i na zásnuby. Kromě šťastných chvilek je ale potkala nečekaná tragédie, přišli o nenarozené miminko. Zdálo se, že je těžký životní moment posílil a jejich láska i poté stále vzkvétala. Loni v červnu ovšem z ničeho nic oznámili rozchod.

„Důvodů bylo víc. Bývalý přítel je například o 11 let starší, takže už chtěl miminko a já se chtěla soustředit na kariéru. To byl třeba jeden z důvodů,“ prozradila Natálie v show Beach Hut.

Jaké má krásná blondýnka očekávaní od Love Islandu a jak by měl vypadat její budoucí partner? Dozvíte se v rozhovoru.

Na další díl Beach Hut se můžete těšit hned po druhé epizodě!

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související videa

Natálie
Natálie

Související videa

Gabriela Gašpárová
Gabriela Gašpárová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady