Jakub z Love Islandu odpustil nevěru: Jakou dostal životní lekci?

Do vily lásky přišli dva noví bombshells Lia a Jakub. Jaké jsou jejich slabé stránky a mají už svoje favority pro blížící se párování? Dozvíte se ve druhém dílu zákulisní show Beach Hut.

Ve vile se mezi páry projevují první sympatie. Kartami zamíchala bombshell Natálie, ke které má blízko David. Přestože je David v páru s Naty, náklonost k Natálii nijak neskrývá. A kvůli tomu došlo první noc na škatulata. Naty už se na jejich cvrlikání nemohla dívat, a tak se uprostřed noci raději sebrala a hledala si nocleh jinde. Situaci nyní mohou každopádně ovlivnit dva nově příchozí bombshells Lia a Jakub, které před nástupem do vily vyzpovídala moderátorka Gabriela Gašpárová v show Beach Hut.​

Moderátorka Beach Hut Gabriela Gašparová FOTO:  TV Nova

Lia ví, co chce

Blonďák, brunet, vysoký, malý nebo svalnatý, Liu muži okouzlí více než vzhledem svou povahou. „Vzhled je až na druhém místě, první je energie a osobnost,“ prozradila v rozhovoru.

Dívky ve vile by se měly mít na pozoru. Jakmile Lia ucítí, že jí některá svádí partnera, nebojí se mít ostré lokty. „Určitě by moje reakce nebyla kladná, spíš bych byla rozzlobená. Občas jsem v těchto věcech trošku agresivnější, protože co je moje, to je moje a nechci, aby mi to někdo bral,“ vysvětluje.

FOTO:  TV Nova

Jakub má svoje favoritky

Vášnivý sportovec Jakub podal přihlášku na Love Island, protože ve svém životě potřeboval učinit změnu. „Cítil jsem se posledních 5-6 měsíců ne úplně správně v životě, tak jsem si říkal, že je čas na něco úplně nového a přišel Love Island,“ usmívá se.

Jako třetí bombshell měl možnost prohlédnout si dívky už před nástupem do vily. Má v hledáčku favoritku? „Mám dva tipy. Na první sympatie je to Hanka a Tina,“ prozrazuje v Beach Hutu.

​Mistr ve flirtování Jakub sice nebude, ale dívky může zaujmout svou bezprostředností, energií a humorem. „Nejsem úplně nejlepší balič na světě. Rozhlížím se po terénu a sbírám odvahu, abych udělal ten první krok,“ přiznává. Na druhou stranu je díky sportovním zálibám velmi soutěživý a nebojí se to ve vile ukázat. „Uvidíme, jak se vyvine situace, ale určitě se na to budu dívat z taktického hlediska.“

FOTO:  TV Nova

​​Láska mu dala za vyučenou

Jakub má za sebou tři vážné vztahy. Na čem ztroskotaly? „Jsem dost velký dobrák a lidé toho umí využít,“ vysvětluje. Dostal velkou životní lekci. „Uvědomil jsem si, že není dobré člověka nahánět, ale dát mu prostor,“ otevřeně popisuje Jakub, který v minulosti odpustil nevěru. To už by ale přes svou zásadovost podruhé neudělal. Tak uvidíme, jak se mu bude dařit ve vile.

FOTO:  TV Nova

​Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady