Štefan: Italský hřebec z Košic v Love Island 2022

Štefan se svým výrazným přízvukem rád probere jakékoliv téma, na vše má názor a existuje jen málo míst, na která jeho mužná noha nevkročila.

Štefan byl jedním z pěti kluků, kteří už od počátku obývali vilu na Love Island 2022. Hned v prvním díle se dal dohromady s Denisou, ale vztah jim nevydržel. Poté se jeho partnerkou stala Naty a on nemohl být šťastnější! Bohužel se společně stali prvním párem, který z Love Islandu vypadl, a to po diváckém hlasování o nejoblíbenější pár, během kterého skončili na posledním místě.

Štefan | 29 | IT Specialista | Košice/Praha

Štefan působí jako italský hřebec, jeho rodokmen se však začal psát ve východoslovenských Košicích. Víte, co se říká – můžete dostat Východňára ze Slovenska, východ ale ze Slováka nedostanete. 

Účastník Love Islandu Štefan FOTO:  TV Nova

Související videa

Štefan
Štefan

Východní přísliby lásky

Pokud vám Štefan začne vyprávět vtipnou historku, na její pointu raději nečekejte. Dost pravděpodobně se jí totiž začne smát už před koncem. IT Specialista žijící v Praze zkrátka miluje zábavu a bude to právě on, kdo vám přes vlny obrazovky bude přinášet moře zábavy a show!

Štefan & Srdeční záležitosti

Tmavovlasý světoběžník je nejstarším obyvatelem první desítky. Není proto divu, že má v oblastech lásky také nejvíce zkušeností. V několika vážnějších vztazích mu nevadilo odstřihnout se od  okolí a věnovat veškerý čas své partnerce. Pokud ve vile najde svou vyvolenou, nebude se bát udělat to znovu. Žena je podle něj v první řadě princezna, které se má snést modré z nebe i z přilehlého oceánu.

Love Island sledujte na Voyo a o den později i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady