Chyceni v sítích lásky: Koho sledovat, aby vám z Love Islandu nic neuniklo?

Už 19. září společně skočíme do vod Love Islandu. Abyste se při plavbě nezamotali do sociálních sítí, připravili jsme si pro vás přehled těch nejlepších profilů, které vám přinesou ty nejdůležitější informace nejen z ostrova lásky.

1. Nový a jediný oficiální profil @loveislandcs

Je to tak! Love Island se jako zkušené a úspěšně dítě osamostatnilo a z profilu @voyo_cz odešlo do vlastního na @loveislandcs. Pokud tenhle profil ještě nemáte v kapse, pak neváhejte a dopřejte mu své follow! Každý den vám nabídne moře exkluzivních videí, fotek i bonusů, které jen tak jinde neulovíte.

2. Srdíčka @gabrielagasparova a @petr_havranek

Před kamerou, za kamerou oba budou stát! Gábi a Pítr se vrátili na Love Island. Oproti loňsku si ale dění na ostrově vychutnají z odvrácené strany! Naše srdíčka vám budou dodávat čerstvé zprávy, rozhovory i pikantérie nejen prostřednictvím nové show Beach Hut, ale i díky množství skvělých fotek a videí na svých sítích. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

3. Moderátorka @zorkahejdova

Na Love Island přiletěla také nová moderátorka Zorka Hejdová! Bude to právě ona, kdo přivítá srdíčka v jejich novém domově a pod jejímž dohledem bude docházet k drsným recouplingům. Pobrečí si po sezeních u ohně? Vše se dozvíme už brzy!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

4. Odkopnutý @zasteratom

Tomáš Zástěra si naivně myslel, že jej Zorka Hejdová vezme s sebou na Love Island. Jeho naděje se ale brzy potopily, a tak mu nezbývá než sledovat Love Island z pohodlí české kotliny. Jak ohodnotí výkon Zorky jako moderátorky? A dočkáme se od něj plavkového trollingu, který mu na Survivor dopřála i jeho kolegyně?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Zástěra (@zasteratom)

5. Nadupané @tvnovaofficial a @voyo_cz

Co by byl Love Island bez podpory profilů @voyo_cz a @tvnovaofficial? Sítím našich velkých bratrů neunikne jediná důležitá zpráva z ostrova lásky a ani ve tvém follow listu by proto neměla chybět!

6. Aplikace Love Island Česko & Slovensko

FOTO:  TV Nova

​Bezplatná aplikace Love Island Česko & Slovensko si loni ukradla první příčky ve stahovanosti a v jednu chvíli předčila i aplikaci Tečka! Proč byste si ji měli stáhnout i letos? Jedině prostřednictvím aplikace rozhodnete nejen o vítězi, ale také o tom, kdo z nových Bombshell poputuje do vily či jaké úkoly mají tvůrci soutěžícím nachystat. Aplikaci si už nyní můžete bezplatně stáhnout jak pro Android tak pro iOS!

Sledování plné srdíček pro vás chystáme už od 19. září na Voyo! Dej si lajk do kalendáře, ať vám tahle událost neuplave!

Související videa

Gabriela Gašpárová
Gabriela Gašpárová

Související videa

Petr Havránek
Petr Havránek

Související videa

Zorka Hejdová
Zorka Hejdová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady