Sára: Uhrančivá kráska s havraními vlasy v Love Island 2022

Sára byla nejmladší účastnicí Love Islandu 2022. Bohužel se jí nepodařilo najít kluka, se kterým by navázala jiný než přátelský vztah – a to ji při recouplingu poslalo domů.

Někteří ostrované ji odsoudili, že je nepřístupná, ale před jejím odchodem uznali, že aspoň nehrála žádnou hru a zkrátka to s žádným klukem „necítila“. Sára byla v páru se Zbyňkem, toho ale okouzlila bombshell Sabina. Poté to Sára zkusila s Radkem, ale ani tam to neklaplo a zůstali pouze přáteli. Radka si nakonec v párování vybrala bombshell Sári.

Sára | 19 let | studentka | Čtyřkoly

Slyšíte volání sirén? V hlubinách černých očí a v síti havraních vlasů se už ztratil nejeden dobyvatel. Ulovit Sáru zkrátka není vůbec snadné. Uhrančivá kráska má naprosto jasnou představu o tom, jak by měl muž jejích snů vypadat, chovat se a možná i míchat vajíčka. Zvládne někdo naplnit Sářin náročný ideál?

Účastnice Love Islandu Sára FOTO:  TV Nova

Související videa

Sára
Sára

​​Sladká a nevinná

Sára je nejmladší účastnicí původní desítky, která miluje večírky, zábavu a všechno vzrušující. I když je její životní tempo ďábelské, v Sáře se ve skutečnosti skrývá nevinný anděl, který se teprve chystá roztáhnout křídla ve velkém městě. Zvládne přelet nad hnízdečkem lásky, nebo její ideály padnou k zemi?

Sára & Srdeční záležitosti

Sára má za sebou jednu vážnou známost, která ovšem nedopadla podle původních představ. Z rozchodu se už oklepala a nyní je připravená skočit do víru flirtu a randění. Dočká se svého vysněného ideálu, nebo doplatí na své mládí a nezkušenost? Vše nám odhalí následující dny!

Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady