Hanka: Energická kráska z Ostravy v Love Island 2022

Love Island 2022 zná prvních deset soutěžících, kteří budou na Kanárských ostrovech po dva měsíce hledat lásku. Jak vypadají a co od nich můžeme čekat?

Přijměte pozvání na první krátké rande a začněte se těšit. První díl vyjde na Voyo už 19. září!

Hanka | 21 let | modelka | Ostrava

Křehká princezna? To ani náhodou! Hana to umí rozpálit lépe než vysoké pece její rodné Ostravy. Kraj rázovitý zkrátka nezapře v přízvuku ani ve své nátuře. Kamkoliv vstoupí, je jí všude plno – a to samé bude platit i pro rozlehlou vilu. Přiláká Hanka pana odvážného, který si troufne na její temperament?

Účastnice Love Islandu Hanka FOTO:  TV Nova

Související videa

Hanka
Hanka

Gymnastka snů

Hanka je úspěšná modelka, která se na Instagramu může pochlubit téměř 32 tisíci followery. Pokud se neztratíte v jejích hlubokých očích, pak se o to postará její feed nabitý krásnými róbami a cestováním. Uhrančivá Ostravačka se účastnila také Miss Czech Republic 2022. Čas od času se ale nebojí sundat podpatky a věnovat se její milované gymnastice či tanci.

Hana & Srdeční záležitosti

Vztahy, vztahy a zase vztahy. Ty se Haninou myslí toulají stejně jako delfíni u břehů Gran Canaria. Na ostrově lásky by ráda našla vztah, který ji neutopí v nudě a stereotypu. Hanka si ráda vychutná jízdu v rozbouřených vodách a partner, který vše zvládne ukormidlovat, pro ni bude ten pravý.

Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady