Těsně před porodem šla donaha: Queen Plačková váží přes 100 kilo! Co vzkázala haterům?

Co nevidět přivede na svět svého prvorozeného syna. Porod královny slovenského instagramu Zuzany „Queen“ Plačkové se blíží a influencerka se pěkně zakulacuje. Zatímco jiné nastávající maminky ohledně své váhy v těhotenství mlží, Plačková přiznala, že těsně před porodem váží přes 100 kilogramů. Reakce na její upřímost na sebe nenechaly dlouho čekat.

Slovenská influencerka nikdy neměla problém s odhalováním. Své tělo hrdě ukazuje i během těhotenství a nebojí se přiznat, kolik momentálně váží. Plačková prozradila, že těsně před porodem syna Diona váží 102,4 kg.

„Často mi chodí otázky, jestli se nestydím ukazovat tak vysokou těhotenskou váhu, že vy jste ji tajily a styděly jste se před lidmi a mužem, kolik jste přibraly a jak jste vypadaly. Popravdě? Proč byste se měly stydět? Vždyť tvoříme nový život a to, že přiberete 30 kilo, neznamená, že po porodu tak zůstanete. Proto berte každé to kilo úplně jinak, než jako byste běžně přibíraly,“ reagovala Plačková na negativní reakce na její váhu.

Galerie

​„Já jsem se popravdě nikdy ani na sekundu za těhotenská kila nezastyděla, právě naopak. Dělám si z toho srandu, protože vím, že po porodu taková nezůstanu, ale budu na sobě makat,“ pokračovala.

​Budoucí maminka se v příspěvku také svěřila s tím, že na začátku těhotenství měla s přibírám problémy. „Já jsem si 8 měsíců držela celkem v pohodě postavu, jenže potom jsem musela začít brát léky a píchali mi měsíc B12 na přibrání, po kterých jsem přibírala a nemohla jsem přestat jíst. I když jsem se snažila krotit, nešlo to. Proto se nestyďte, když přiberete 20, 30, 40 kilo. Když si to děťátko žádá, tak mu dejte, co chcete, a nelitujte toho,“ dodala Plačková.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady