Rozchod a žádost o ruku v jediném týdnu: Jak dopadl vítězný pár z Love Island Austrálie?

Miluji tě. Zbožňuji tě. To jsou věty, kterými se to na Love Islandu hemží. Jen málo párů ovšem dokáže přežít i na březích normálního světa. Romance výherců Love Island (Austrálie) nevydržela ani rok. K rozchodu přitom došlo jen pár dnů od důležitých zásnub.

Anna a Josh vypadali jako pár snů. Druhou sérií Love Island (Austrálie) propluli bez hádek a velkých krizí. Jejich romance ale přesto nedopadla jako z pohádky.

Anna a Josh

Mezi Annou a Joshem to zajiskřilo prakticky okamžitě. Snad každému fanouškovi bylo jasné, že tyhle dva jen tak něco nerozdělí. Díky své vyzrálosti a poklidnému vztahu uchvátili diváky natolik, že si vybojovali bezkonkurenční vítězství. Po návratu z Love Islandu se spolu dokonce přestěhovali do bytu v Melbourne, aby zde mohli společně budovat budoucnost i sny. Náročné doba pandemie ale na mladém vztahu nechala své šrámy. V roce 2020 oba oznámili rozchod.

FOTO:  TV Nova

Důležitá zpráva

Toto oznámení paradoxně přišlo jen pár dní poté, co Joshovo jednovaječné dvojče zveřejnilo fotky ze svého zasnoubení. Luke si přitom na rozdíl od Joshe nedokázal najít lásku a Love Island opustil jako single člověk. V rodině tak alespoň mohli spojit smuteční i radostnou oslavu. Lukovo manželství stále šťastně pokračuje a došlo i na prvního potomka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Luke Packham (@luke.packham)

Srdíčka

Svého štěstí se dočkala také Anna, která je od října 2022 zasnoubená. Jejím vyvoleným je přítel Michael Staples. U Joshe to zatím nevypadá na nic vážného. Neříká si tohle o výlet do Austrálie? A jak to dopadlo s dalšími srdíčky z australského hnízdečka? O jepičím životě jejich vztahů si můžete přečíst v článku níže.

Sláva vítězům, čest lásce, byť by byla jen na týden! Reality show Love island (Austrálie) si můžete připomenout na Voyo.

A pokud jste stále neviděli pátou sérii Love Island (Velká Británie), vřele ji doporučujeme.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady