Po obálce s penězi chňapl dost rychle: Jak dopadlo finále Love Island Austrálie?

Tomu říkáme pořádná jízda! Srdíčka z Austrálie zdárně proplula až do finále a ve složení Anna a Josh, Cynthia a Aaron a Cartier s Mattem stanuli na stupni vítězů. Výhra ale může patřit jen jednomu z nich. Kdo si vybojoval srdce australských diváků i obálku plnou peněz?

Každý z párů má své kouzlo, jedinečných příběh i vlastní dynamiku vztahu. Anna a Josh připomínali tichou a klidnou hladinu bez zbytečných dramat a zaručeně patřili k nejstabilnějším párům celé soutěže. Cynthia a Aaron naopak vynikali upřímností a spontánností, jakou si k sobě od začátku vybudovali. O největší šok se jednoznačně postarali Cartier a Matt, kteří dokázali překonat hranice přátelství a navázat spolu silné pouto.

Bereš peníze, nebo lásku?

Pravidla jsou stejně jako v československé verzi Love Islandu jasná. Diváci hlasovali o nejoblíbenějším páru, který by měl celou soutěž vyhrát. Jako třetí skončila Cynthia a Aaron, na druhém místě se ocitli ex-kamarádi Cartier a Matt a na stupni vítězů stanuli Anna s Joshem!

FOTO:  TV Nova

​Stále ale nebylo dobojováno. Obálku s penězi si totiž vytáhl Josh, který ani nedal partnerce na výběr a ihned sáhl po zlatém psaníčku. Zato Anně zbyla jen růžová obálka bez jediného groše. Jak se ale ukázalo, Josh má rád Annu i bez peněz a o svou výhru 50 000 dolarů (v přepočtu přes milion korun) se s Annou poctivě rozdělil.

FOTO:  TV Nova

​Rok plný lásky je definitivně za námi. Pokud se toužíte opět zamilovat do ostrovních příběhů, Love Island After i Love Island Velká Británie jsou tady pro vás na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady