Kdo půjde do finále Love Island Austrálie? Ve hře zůstávají poslední čtyři páry

Austrálie rozhodla! Ve vile zbyly jen čtyři páry, které se utkají o post výherců Love Island Austrálie 2019. Na ostrově lásky je nyní čekají poslední dny plné radosti, vzájemného poznávání, ale také rozlousknutí nepříjemné otázky – koho diváci pošlou do finálové trojice?

Australská srdíčka jsou sice blíže finále, nikdo z nich ale nemá vítězství jisté. O tom, kdo stane na stupni vítězů a kdo si odnese bramborovou medaili, totiž opět rozhodnou diváci v aplikaci. Ve hře zatím zůstávají Cartier a Matthew, Anna a Josh, Aaron a Cynthia a Jessie s Toddem.

Čas oddechu, čas na lásku

Zatímco fanoušci pilně klikají, naše hrdličky se mohou věnovat společnému cvrlikání a vzájemnému poznávání. Znalost oblíbené barvy, počtu sourozenců či preferované sexuální polohy jsou totiž, jak známo, stavebním kamenem každého pevného vztahu. Co víc, hodit se budou i ve společné hře, která odhalí, jak moc spolu srdíčka sdílí intimnosti.

FOTO:  TV Nova

Budeš mou přítelkyní?

V 21. století je všechno tak nějak naruby. Za dávných časů se chlapec nejdříve zeptal, zda se jeho vyvolená stane jeho dívkou. Josh s Annou na to ale šli obráceně – nejdříve společná postel a sprchování, až poté oficiální chození.

FOTO:  TV Nova

​O to víc si dal Josh záležet na tom, aby jeho nabídka oficiálního chození působila co nejromantičtěji. Pro Annu spolu s dalšími soutěžícími vytvořil dechberoucí piknik a blonďatá kráska jeho žádost o ruku přítelkyně nadšeně přijala. 

Je na čase zamáčknout slzu a jít dál.

Míříme do finále

FOTO:  TV Nova

​Kdo se dostane až do vytouženého finále, získá lásku i pohádkovou výhru? Držte si klobouky! Grandiózní zakončení celé show dopluje na Voyo už ve čtvrtek 15. prosince.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady