Jsi na mě moc umělá! Adam z Love Island Austrálie nechal krásnou Margaritu v šoku

Krásná Margarita představuje divoký koktejl řeckých a egyptských genů. Není proto divu, že ve vile pořádně zamíchala s emocemi kluků. Zatímco se Matt i Luke mohli přetrhnout, aby si jich sebevědomá kráska vůbec všimla, Adam ji bez váhání drsně odpálkoval.

Stejně jako Aicha z české verze Love Island, i Adam musí ve vztahu feelovat. Po třech týdnech se proto rozešel s Cartier, která pro něj byla příliš upejpavá. Problém ale nastal i u výrazné a sebevědomé Margarity, která do vily nastoupila jako nová žhavá bombshell.

Přirozenost nad dokonalostí

Margarita by sexappealem dokázala jednomu přivodit infarkt. Vzhledem k tomu, že pracuje v domě pro seniory, se to dost možná i stalo. Zato Adamův tep nechává nová kráska v klidu.

FOTO:  TV Nova

​Nejen, že její pokusy o sblížení nadobro odpálkoval, ale do očí jí řekl, že má rád přirozené holky a Margarita se mu proto vůbec nelíbí. Sebevědomá dračice tak zůstala oněmělá a nezbylo jí nic jiného, než vybírat ze zástupu ctitelů. ​​To, zda si Margarita nakonec vybrala Luka, Matta, nebo čerstvě opuštěného Blaka uvidíte už nyní na Voyo.

FOTO:  TV Nova

Operovat, nebo se smířit s nedostatky

K úpravám zevnějšku se uchyluje stále více lidí, proto se pomalu stávají běžnou součástí života. Jak trend plastik vnímáte vy? Držíte s nimi krok, nebo upřednostňujete přirozenou krásu? Dejte nám vědět váš názor v naší anketě.

Jak se zamíchají karty po výběru Margarity? Nové díly Love Island Austrálie můžete sledovat každý všední den exkluzivně pouze na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady