Trapas na Love Island Austrálie: Utajované city vyšly najevo ve společné hře

Tohle byla pro Cartier velká rána. Spolu s Adamem patřili k nejsilnějším párům ve vile a zdálo se, že jejich spojení nemůže nic narušit. Jenže potetovanému fešákovi stačila na rozmyšlenou jediná noc v Hideaway, aby si uvědomil, že jeho city nadobro vychladly. Love Island Austrálie tak definitivně přišel o naději na jednu velkou romanci... I díky producentům ale máme šanci na novou lásku!

Nic nás nerozdělí. Na žádnou se ani nepodívám. Vše nám klape. Dej mi čas. Potřebuji prostor. Zase tak moc si nerozumíme. Pojďme být jen kamarádi. Adam v pouhých pár dnech otočil o 180 stupňů a smutné Cartier dal konečně najevo, že s ní už nechce nic mít. Doposud přitom bylo vše zalité sluncem!

Cartier silná jako pravý diamant

Pobyt na Love Islandu je intenzivní a fatální zamilování i rozchod často dělí jen pár hodin. Poté, co Adam odkopl Cartier jako nechtěný diamant, se naše kráska začala uslzenýma očima rozhlížet kolem.

FOTO:  TV Nova

​K velkému šoku fanoušků i sebe samé si uvědomila, že její city k Mattovi by mohly překračovat kamarádské hranice. Že by konečně Matt opustil i vyhnanství v pustině friendzone?

Kamarád taky rád

Matta si všechny dívky kolem přehazovaly jako horký brambor. Sám přitom zůstává jedním z největších miláčků vily, a tak není divu, že se pod kůži dostal i své dobré kamarádce Cartier. 

FOTO:  TV Nova

​Když se pak Cartier se svými pocity svěřila Anně, producenti neváhali a její výrok okamžitě použili v připravované hře. Zde se o úmyslech Cartier dozvěděl nejen šokovaný Matt, ale taky její ex Adam a zbytek obyvatelstva vily. 

FOTO:  TV Nova

​Jak tahle zápletka dopadne? Mohou se z kamarádů stát milenci, nebo jde jen o poslední pokus o záchranu? Vše nám prozradí až další díly. Už teď vám ale můžeme slíbit, že o vlny emocí nebude nouze. Ponořte se do vod australské lásky i vy! Každý všední den pouze na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady