Dnes tě chci, zítra tě vyměním: Love Island Austrálie nečekaně opouští miláček vily!

Břehy Love Island Austrálie ovívá jedno drama za druhým. Za poslední týden na ostrově lásky zakotvilo několik nových párů. Zrádné proudy ale odvály i jednu nevydařenou romanci, sexy přelétavého Ira a pár nechtěných bombshells. Jako by toho nebylo málo, na ostrov nově dorazili i dva noví hezouni, kteří okamžitě učarovali dvěma zadaným ženám.

Kdo chvíli nesledoval Voyo, může jen nevěřícně kroutit hlavou. Nejenže všemi obletovaný Ir Eoghan zůstal na ocet a nadobro opustil vilu, ale z nechtěného Matta se rázem stal objekt hned dvou bombshells v podání Isabelly a Jordan. Co víc, něžná Cynthia, která to ve vile koulela jako páté kolo u vozu, konečně našla vysněného prince v podobě vojáka Aarona. Oproti tomu v pevných párech to začíná pěkně skřípat. Už se v tom ztrácíte jako v australské poušti? Pojďte si s námi projít aktuální páry Love Island Austrálie a jejich vztahové rozpoložení. 

FOTO:  ITV

Luke & Cassie

Luke na poslední chvíli unikl volání sirén a v posledním párování si vybral původní partnerku Cassie. Jenže klid v ráji přece jen narušily věčné hádky. Cassie s Lukem se nakonec dohodli na ukončení vztahu. 

Aaron & Cynthia

Cynthia patří k nejoblíbenějším obyvatelům vily. A zdá se, že si jejího kouzla konečně všiml také mužský protějšek. Voják Aaron okamžitě dobyl její srdce a oba jsou nyní ve fázi cukrování. ​Nával pozitivních citů dokonce Cynthii zaskočil natolik, že se ze samého štěstí rozplakala.

FOTO:  TV Nova

Josh & Anna

Víte, co je nejzásadnější problém dvojčete Josh a Anny? Světe lásky, div se, vypadá to, že nic! ​Oba krásní ostrované vypadají jako dvě fitness hrdličky. A nezdá se, že by do jejich ráje přicestoval jediný mráček. 

FOTO:  TV Nova

Adam & Cartier

Oproti tomu dosavadní favorité Adam a Cartier to mají pěkně nahnuté. Stačila jediná noc v hideaway a doposud pozorný Adam si Cartier přestal cenit jako falešného diamantu. ​Co může za změnu jeho postoje? To se kvůli vypnutým kamerám v hideaway zřejmě nedozvíme. Můžeme jen sledovat, jak se situace bude dál vyvíjet. 

FOTO:  TV Nova

Matthew & Isabelle

Matt to ve vztazích nemá lehké. Jeho první partnerku nesnášela půlka ostrova, bombshell Jordan mu přebral nejlepší kamarád Eoghan a Isabella, kterou zachránil před vypadnutím z vily, se ne a ne rozhodnout, zda jeho city opětuje. Situaci nakonec rozsekl až nový bombshell Blake, který Isabelle učaroval. Mattovi nezbylo nic než sledovat její rozzářený obličej po cestě z rande. 

FOTO:  TV Nova

Gerard & Jessie

Asi nejstudenější sprcha ale čekala na nebohého Gerarda. Černovlasý romantik se city k blonďaté Jessii netajil už dlouho a do jejich vztahu dával vše. Jenže ani vaření s odhalenými půlkami a vejce nahniličko nepomohla k tomu, aby si přelétavou dračici udržel. ​Stačilo jediné rande s dvoumetrovým bombshellem Toddem a Jessie odhodila Gerarda jako použitou utěrku.

FOTO:  TV Nova

Sbohem, Gerarde

Tohle už bylo na Gerarda moc. Když si Blake vybral v recouplingu Isabelle a Todd jeho Jessie, bez váhání vystoupil z řady a na vlastní žádost se rozhodl opustit vilu. Není se čemu divit. Koukat na to, jak se Jessie sbližuje s dvoumetrovým krasavcem, by zřejmě bylo moc i na muže, který se nebojí odhalit své hýždě.

Co dalšího nám protinožci nabídnou? Na vlnu lásky naskočíme opět v pondělí na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady