Jeden proti všem: Zažívá Vanessa z Love Island Austrálie stejnou situaci jako Tess Lojkásková?

Loď lásky se občas může proměnit ve skutečnou ponorku. Co je lepšího, než obrátit svůj hněv proti jednomu člověku? Podobná situace se v posledních dílech stala také na Love Island Austrálie, kde vlna nenávisti doslova spláchla ostrovanku Vanessu. Tu ostatní soutěžící nařkli z toho, že si s partnerem Mattem pouze hraje a její city nejsou pravé. Jedou protinožci podle českého scénáře, nebo se na druhé straně světa odehrál identický příběh australské Tess Lojkáskové?

Osvěžte si s námi situaci posledních dní a porovnejte si dramata, která ovládla australský i česko slovenský ostrov.

Vanessa Lojkásková v akci

Co se přihodilo v australském Love Islandu? Drama, drama a zase drama! Uhrančivá Vanessa byla v páru s poddajným Mattem a zdálo se, že ani excellovská tabulka s jeho sexuálními partnerkami nemůže pár rozházet. Přihlížejícím ostrovanům se ale na jejich vztahu něco nezdálo. City dominantní Vanessy byly podle nich jen hrané a s nebohým Mattem si údajně hrála. 

FOTO:  TV Nova

​K lepší image Vanessy nepomohl ani její pokus nasadit Anně brouka do hlavy ohledně toho, že by si na svého aktuálního partnera Joshe měla dávat pozor.

Takhle drsný recoupling ještě televize nezažila!

Intriky a pikle se ve vile nevyplácí. Nikdy totiž nevíte, za jakých podmínek proběhne další recoupling. A ten byl v podání Love Island Austrálie opravdu drsný. Diváci totiž prostřednictvím hlasování v aplikaci vybrali nejslabší páry. Mezi nimi byli Jessie a Eoghan, Cynthia a Morris a naši staří známí Vanessa a Matthew.

FOTO:  TV Nova

​Na zbylých ostrovanech pak bylo, aby si vybrali dva soutěžící, kteří nadobro opustí ostrov. A abychom to neměli jednoduché, vybíralo se podle genderu – muži vybírali ostrovanku, ženy ostrovana.Nelehká noc plná slz nakonec skončila drsným, i když ne zcela jednomyslným verdiktem.

FOTO:  TV Nova

​Ostrov nadobro opustili Morris a svárlivá Vanessa. Matthew mohl i nadále zůstat na ostrově a pokoušet se o lásku. Povede se mu to, i když tolik plakal? Vše nám odhalí následující dny!

FOTO:  TV Nova

Jak to tehdy bylo s Tess?

Love Island Austrálie i česko-slovenská verze vznikaly nezávisle na sobě. I přesto se na druhé straně světa odehrál téměř identický příběh. Tess v první sérii Love Island tvořila pár s pohodářem Nathanem a vzhledem k oblibě fanoušků měli slušně našlápnuto na vítězství. Především Vildovi a Pítrovi se ale její city nezdály dost vřelé, a tak neustále přilévali olej do ohně diskuzemi o pravosti jejich citů.

​Jak vyřešit pomluvy, které vás trápí? Jak jinak než novými pomluvami! Tess na sebe obrátila vztek diváků poté, co začala brojit proti Gábině. Ta se jí totiž v šatně přiznala, že ani ona jejich vztahu příliš nevěří. 

FOTO:  Nova.cz

​Na zdánlivě idylickém páru se objevila první trhlina a s každým dnem se víc a víc prohlubovala. Snaha Tess neustále se obhajovat, jí paradoxně ublížila nejvíce. Finální úder pak zasadil drsný recoupling, k jehož verdiktu řekli své diváci i soutěžící. Ti nakonec poslali Tess domů, zatímco její milý Nathan zůstal ve vile ještě několik dílů. Paradoxně to bylo u ohniště naposledy, co se oba viděli. Nathan po návratu do reality na Tess změnil názor a s krásnou tanečnicí z Prahy se odmítl setkat.

Love Island After

A jak zvládla příjezd ke břehům reality naše letošní srdíčka. Jejich příběhy můžete sledovat každý pátek a sobotu exkluzivně na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island (Austrálie)

Články k pořadu Love Island (Austrálie)

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady