Jedna rodina bez Filipa Blažka. Jak dlouho věděl o svém odchodu?

Filip z Jedné rodiny dostal neodolatelnou nabídku na práci snů. Za poměrně krátký čas si v zahraničí může vydělat spoustu peněz. Ale v tuhle chvíli pro něj nastává dilema. Má na půl roku přerušit dohodu se střídavkou a zároveň nechat Noriku samotnou s malým miminkem?

O vlastním bydlení sní Norika už opravdu dlouho, dokonce postupně vyhledávala nové a nové inzeráty a pokoušela se Filipa přemluvit, aby jim pořídil dům snů. Ten jí ale musel vysvětlit, že na to nemají finanční prostředky. A možná i proto se Norika rozhodla pořídit na truc všech myčku. Nakonec obměkčila i Boba, kterého spíš přesvědčil Vágy, ať ji zabuduje do kuchyně.

Vágy je kamarád do deště i do Německa

A právě i pro Vágyho je nabídka montovat elektrické turbíny na severu u Baltu výzvou. Kromě finanční odměny je samozřejmě láká také nový typ práce, protože v Česku se k podobné příležitosti tak často nenachomýtnou. Navíc nabídka jim spadla téměř z nebe, a tak nemají moc času na rozhodování, musí se rozhodnout téměř hned. 

​Investice do budoucnosti

Norika je z celé situace poněkud nešťastná, bojí se, že zůstane sama na střídavku i Mikeše a ani vidina zisku ji nejdříve neosloví. Jenže Filip jí vysvětlí, že se jedná o opravdu velkou sumu – 300 000 Kč měsíčně. „Tolik?“ zahlesla s vidinou investice do vlastního bydlení, po kterém tak celou dobu touží. A když ji Filip uchlácholí, že to není zas tak daleko, aby jezdil občas domů, je dohodnuto. Filip do Německa pojede!

Jedna rodina díl 25.
Pokračování Jedné rodiny  |  FOTO:  TV Nova

Přemluvit dědečka z Jedné rodiny

Bob se bojí o děti, protože je mu jasné, že Norika je sama nezvládne a bude jí s nimi muset pomáhat. „To je snad dost na jednoho penzistu.“ Filip ho nakonec přesvědčí, že má přece mnohem více elánu než on i s Norikou dohromady, a na tuto lichotku se nakonec rozhodne Bob reagovat se souhlasem a jednou podmínkou: „Ale vařit nebudu!“

​Opouští Filip Blažek Jednu rodinu nadobro?

Odchod na půl roku znamená, že ze seriálu odchází i herec Filip Blažek?  V posledním díle před prázdninami diváci viděli, že si Filip opravdu sbalil zavazadla a na cestu se vydal. Znamená to ale, že oblíbeného herce v Jedné rodině neuvidíte? Co si o pokračování příběhu Filipa a Noriky myslíte, tipujte v anketě, nebo nám dejte vědět na Facebooku a Instagramu Jedné rodiny.  

​Nové díly Jedné rodiny sledujte každé úterý ve 20:20 na Nově a o týden dříve na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady