• Pořady
  • Jedna rodina
  • Nová série Jedné rodiny na Nově: Nástrahy, životní lekce i marmelády

Nová série Jedné rodiny na Nově: Nástrahy, životní lekce i marmelády

Podzim už se blíží a spolu s ním i začátek další sezóny seriálu Jedna rodina. Na tiskové konferenci TV Nova se sešli herci, kteří prozradili, co se bude dít v příštích dílech.

V nových šestnácti dílech se už tak zamotané vztahy propletou ještě více. Na postavy totiž čeká mnoho dalších životních peripetií. V seriálu se objeví nová postava Markéty, která bude radit Petře v podnikání s marmeládami. Nového přátelství se dočká také Klára a zaostávat nebude v životních výzvách ani Norika.

Natáčení podzimní sezóny seriálu Jedna rodina

Herci spolu už nějaký čas natáčí, takže není divu, že mezi nimi vznikly přátelské vztahy. „Jsme na place jako opravdová rodina. Z pracovního hlediska je ten kolektiv příjemný. Člověk chodí do takového prostředí, kde mu je dobře a kde se cítí bezpečně. Nikde není cítit nějaký stres,“ řekl Adam Mišík pro nova.cz.

Prekérní situace s marmeládou a zlepšení vztahů

V příští sezóně se stane mnoho událostí, které s postavami pořádně zamávají. Nemalé patálie čekají hlavně Petru Tejkalovou. „Zažiju docela prekérní situace se svojí vlastní marmeládou,“ naznačila Tereza Kostková. Zuzana Vejvodová zase nakousla, co čeká Kláru: „Jak měla starosti se vztahy, tak to se jednoznačně zlepší. Neříkám, že rovnou, ale po jistých peripetiích se jeden vztah, který se nejdříve nejeví jako přátelský, může změnit.“

Situace, které napsal sám život

Seriál Jedna rodina nám ukazuje, že témata, o kterých se kolikrát bojíme mluvit, jsou normální a nejsou tabu. I herci samotní v rozhovorech přiznávají, že na vlastní kůži zažili situace, které jsou v seriálu. S tím souhlasí například i Adam Mišík: „Podobné situace jsem v životě určitě taky zažil. Jako herec nemůžu ani z ničeho jiného čerpat.“

Jednu rodinu můžete sledovat každé úterý od 29. srpna na Nově. Nebo o týden dříve na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady