Pavel Zedníček radí s prvním líbáním. Co je důležité pro herce z Jedné rodiny?

Když se na společné výchově podílí více rodin, vztahy nebývají vždy harmonické. Přesto stojí za to k harmonii směřovat a snažit se táhnout za jeden provaz, stejně jako se o to snaží hrdinové oblíbeného seriálu Jedna rodina. A jak jejich představitelé rádi tráví čas s rodinou?

První lásky přinášejí velké radosti i velké problémy. Vašek (Sebastian Pöthe) má obavy, aby v této důležité zkoušce života obstál. Nejdřív zkoušel „moudré“ rady z internetu, ale příliš neuspěl. Jelikož chce být připraven na vše, přijde mu nakonec jako nejlepší nápad zaplatit si učitelku líbání. Ještě když ho v tom děda Bob (Pavel Zedníček) bez zaváhání podpoří. K jeho překvapení ho tento experiment přivede do pořádného maléru, který bude muset vyřešit, aby svou první lásku Lindu (Karolína Synková) navždy neztratil… V tu chvíli teprve začne pro Vaška ta pravá zkouška života.  

 

Hlavně být spolu 

Rodina by měla držet při sobě. Je základem celé společnosti a vychovává budoucí generace. 15. května se slaví Mezinárodní den rodiny, který má připomenout, že kvalitní rodinné vztahy nejsou samozřejmostí, ale je důležité na nich pracovat. Pro Tomáše Jeřábka je důležité trávit čas s rodinou především v klidu. „Je úplně jedno, jestli je to příroda nebo wellness hotel. Hlavně když je pohoda, nemusíme nikam spěchat a honit čas,“ popisuje ideální den s rodinou představitel Karla. Filipu Blažkovi nesejde na tom, co se podnikne, hlavně když jsou jako rodina spolu. „ Protože málokdy se sejdeme skutečně všichni pohromadě. Takže když to vyjde, je to malý svátek. A je pak úplně jedno, kde nebo jak ten společný čas trávíme.“ 

Jedna rodina na natáčení i doma

Jednu rodinu má vlastně doma i Adam Mišík„Bydlíme všichni v jednom činžovním domě na Letné. Rodiče, brácha, ségra a já s mojí přítelkyní… Takže se všichni vidíme pořád. Takže já mám jednu rodinu na natáčení i doma,“ směje se Mišík. Denise Biskupové dělá doma společnost hlavně chlupatý mazel. „Já už teď bydlím sama, teda s koťátkem teď nově. Takže moje rodina je koťátko, se kterým trávím nejvíc času. A samozřejmě i s přítelem. Když jsem s rodiči a mým dvojčetem, tak je to spíš takové neformální setkání. Řekneme si, co se nám teď děje v životě, dáme si něco dobrého k jídlu a je nám příjemně,“ dodává Biskupová. 

Seriál Jedna rodina sledujte v úterý 16. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady