Filip Blažek o Jedné rodině: Střídavou péči si jako cholerik neumím představit

Filip Blažek má o zábavu postaráno. Nejenže je velmi obsazovaným hercem, věnuje se bojovým sportům a jeho vášní jsou také motorky, spoustu času teď musí věnovat někomu jinému. Jedno je ale jisté – takového parťáka do života by si přál každý!

V novém seriálu Jedna rodina, kterého se diváci TV Nova dočkali v novém roce 2023, hraje Filip Blažek trojnásobného tatínka Filipa. V tomhle směru se to od jeho osobního života příliš neliší. Rozdíl je ale v tom, že v Jedné rodině si herec zavzpomíná na časy, kdy byly jeho děti malé. Radost mu totiž bude dělat několikaměsíční syn Mikeš. 

Čtvrté dítě?

Blažek ale přiznává, že by si klidně takto malé děťátko představit doma stále uměl. „Dokonce jsem chtěl ještě čtvrté dítě. Ale už člověk možná začne být trošičku pohodlnější, přece jen mi je těsně padesát, tak je to takové, že člověk si chce taky toho života už trošičku užívat,“ vysvětluje Filip.

Čtyřnohý parťák

Aby se ale nenudil, pořídil si domů čtyřnohé dítě – fenečku Funny. „Takže teď jsem úplně v haj*lu. Do toho stíhat ještě ráno běhat se psíkem, brát ho s sebou, aby si zvykl a aby nebyla furt jenom někde zavřená, aby se jí člověk pověnoval. No, myslím, že jsem si upletl na sebe pěkný bič,“ směje se Blažek s tím, že až pejsek vyroste, bude to ten správný sportovní parťák!

Další díl nového rodinného komediálního seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 10. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady